Wpis z mikrobloga

Przedwczoraj @Lukardio opublikował zrzut ekranu profilu @Lavie, na którym była informacja o permanentnym banie "za manipulowanie głosami". Próba weryfikacji na koncie @Lavie kończyła się niepowodzeniem, ponieważ ten rozpoczął procedurę usuwania konta.
@GothamKnight dodał znalezisko pt. "Lavie dostał permbana i postanowił usunąć konto?"
Wczoraj @Lukardio dodał wpis w którym w komentarzu przyznał się do stworzenia fejkowej informacji. Następnie stworzył na ten temat drugi wpis w którym wytyka "konserwom" wykopywanie fejków. Wkrótce po tym do zabawy przyłączył się @grubson234567 tworząc znalezisko.

Trzeba zwrócić uwagę że wszystko było dobrze zorganizowane. Fejkowy zrzut ekranu z konta @Lukardio który lubi odliczać bany, procedura usunięcia konta, zakop z niewłaściwego powodu. Działania z premedytacją, które prawdopodobnie musiały odbywać się w porozumieniu. @Lukardio wczorajsze znalezisko zakopał za "nie nadaje się" więc cały czas manipulował.

To wcale nie była wojenka polityczna. To wcale nie była manipulacja.

#wykop #4konserwy #1000manipulacjiinvisiblebordera #prawakijestrobota #bekazneuropy #bekazlewactwa #manipulacja #moderacjacontent
kulass - Przedwczoraj @Lukardio opublikował zrzut ekranu profilu @Lavie, na którym by...

źródło: comment_jhbbeHCzfM9FH7MhWKCokHGTMw5umOuf.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@yuim: Kurcze jak by Ci to wytłumaczyć, przede wszystkim przeglądam na wykopie głównie tag neuropa, więc o większości takich krzywych akcji z prawej strony dowiaduje się po fakcie, jak już neuropa rozkręca temat, a wtedy nie widzę potrzeby dorzucania do pieca.
Faktem jest że nie jestem obiektywny i wybaczam prawej stronie więcej niż lewej. Częściowo bierze się to stąd, że kiedyś stwierdziłem, że lepiej zamiast atakowania prawej strony będzie jeśli
  • Odpowiedz
Tak jak pisalem wczoraj:

@kulass: czyli to byl bait? Niby w jakim celu? Gosc powinien dostac perma juz kilka miesiecy temu wiec niezbyt mnie zdziwila informacja ze go dostal. Juz bardziej zaskoczony bylem ze teraz bana nie ma. Ten portal sie juz bardziej stoczyc nie moze... Bezsensowne klamstwa na glownej zeby "wkrecic" innych a moderacja zamiast zdjac to znalezisko za informacje nieprawdziwa i nagrodzic autora to to kuzwa olewaja i
  • Odpowiedz
@kulass: brzmi jakby jakiś ziomek po prostu robił sobie jaja. Ciężko mi uwierzyć w to, żeby to miało być zaplanowane od początku do końca. Trafiło na podatny grunt i wyszło jak wyszło, ale to tyle.
  • Odpowiedz
@kolnay1: Tak, masz rację. Sam nie miałbym problemu z tym gdyby nie to, że następnego dnia autor tej zarzutki nie nazwał wszystkich którzy to łykneli pelikanami. Przygotował świetna zarzutkę, sam się na to złapałem, ale wkurzył mnie fakt że użył tej zarzutki do tego aby sprowokować i obrazić druga stronę. Gdyby sprawa wyglądała tak, że ludzie to wykopujacy nie sprawdzili profilu laive i łykneli zarzutkę to mógłby ich tak nazwać,
  • Odpowiedz
@kulass:

Częściowo bierze się to stąd, że kiedyś stwierdziłem, że lepiej zamiast atakowania prawej strony będzie jeśli będę próbował pokazać, że nie każdy prawak to skończony idiota (odrazu zaznaczam nie uważam się za jakąś wielce oświeconą i rozsądna persone).


No to może zacznij pisać umoralniające wpisy dla współtowarzyszy z #4konserwy zamiast bóldupić o głupiego bajta. Praca u podstaw kolego, może dzięki temu prawa strona będzie odrobinę bardziej rozgarnięta
  • Odpowiedz
Za fejkowe wpisy pod #pokazmorde, pasy albo zarzutki z telefonami bez folii za darmo też chcesz banować? Pretensje go gościa, który zrobił znalezisko.


@saginata: Nie za zarzutkę, a za wykorzystanie tej zarzutki do "zaatakowania" przeciwnej strony. Zrobił świetną zarzutkę i gdyby następnego dnia nie wykorzystał tej zarzutki (której nie dało się szybko i łatwo zweryfikować) do zaatakowania swoich przeciwników "ideologicznych" to nie widziałbym problemu.
Gdyby wtopa #
  • Odpowiedz
domysły to nie dowody. Jak takich nie masz, to siedź cicho i nie oczerniaj ludzi.

I kto to pisze xDDDDDDDDDDDDDDDDD

@kaflooooow: a no ten sam, który dziś napisał mi, że rozpowszechniam fejknjusy, poprosiłam o wskazanie takowych, to podał jeden, który nawet nie okazał się fejknjusem, tylko jeden z neuropków tak stwierdził, więc mu klepnęli.
  • Odpowiedz