Wpis z mikrobloga

Przedwczoraj @Lukardio opublikował zrzut ekranu profilu @Lavie, na którym była informacja o permanentnym banie "za manipulowanie głosami". Próba weryfikacji na koncie @Lavie kończyła się niepowodzeniem, ponieważ ten rozpoczął procedurę usuwania konta.
@GothamKnight dodał znalezisko pt. "Lavie dostał permbana i postanowił usunąć konto?"
Wczoraj @Lukardio dodał wpis w którym w komentarzu przyznał się do stworzenia fejkowej informacji. Następnie stworzył na ten temat drugi wpis w którym wytyka "konserwom" wykopywanie fejków. Wkrótce po tym do zabawy przyłączył się @grubson234567 tworząc znalezisko.

Trzeba zwrócić uwagę że wszystko było dobrze zorganizowane. Fejkowy zrzut ekranu z konta @Lukardio który lubi odliczać bany, procedura usunięcia konta, zakop z niewłaściwego powodu. Działania z premedytacją, które prawdopodobnie musiały odbywać się w porozumieniu. @Lukardio wczorajsze znalezisko zakopał za "nie nadaje się" więc cały czas manipulował.

To wcale nie była wojenka polityczna. To wcale nie była manipulacja.

#wykop #4konserwy #1000manipulacjiinvisiblebordera #prawakijestrobota #bekazneuropy #bekazlewactwa #manipulacja #moderacjacontent
kulass - Przedwczoraj @Lukardio opublikował zrzut ekranu profilu @Lavie, na którym by...

źródło: comment_jhbbeHCzfM9FH7MhWKCokHGTMw5umOuf.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
domysły to nie dowody


@Lipathor: I co, mamy opierać całe życie na pewnikach i zakazać domysłów, które są wyraźnymi przesłankami, że coś ma miejsce? Szukamy schronienia, widzimy jaskinię, wszystko wskazuje, że jest w środku niedźwiedź, bo słychać warczenie, leżą kości i jest dużo nasrane, ale to tylko domysły, więc ja siedzę cicho, a Lipathor tam wchodzi, bo nie ma żadnego dowodu, że jest tam niedźwiedź. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@k1fl0w: piątek to sumlinskie z GW. podobno jadą go równo z lewa i prawa za ten nowy twór fantastyczny.
nawet na wipok nikt wrzutek z tego tworu nie robi WHY?¯\_(ツ)_/¯
tylko teoria foliarska o SE i dzieciach, że to zasłona dymna.

co do moderacji to wiadomo, że mają wywalone, ma być spokój i wyświetlane reklamy.
zawsze możesz robić znaleziska jak lestko miał w zwyczaju
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: @kulass: nie chcę robić afery nie warto, mimo, że się nie zgadzam z decyzją moderacji i tylko wyjaśnię wam tutaj dlaczego:

Z linku który dali prowadzącego do PO

Stanowisko Prokuratury Okręgowej w Warszawie w sprawie artykułu w Gazecie Wyborczej pt. „Jest śledztwo w sprawie Macierewicza”


ok, więc tak PO dementuje ten artykuł http://wyborcza.pl/7,75398,24696483,sledztwo-w-sprawie-macierewicza-chodzi-o-falszywe-zawiadomienie.html GW
Ja tutaj dałem coś innego http://wyborcza.pl/7,82983,24696129,tylko-u-nas-zwyciestwo-tomasza-piatka-jest-sledztwo-prokuratury.html

tytuł: TYLKO U NAS. Zwycięstwo Tomasza Piątka? Jest śledztwo
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Ja przypomnę, że mi nie chodziło o walkę z tobą czy twoim znaleziskiem, a jedynie o pokazanie absurdalnych decyzji moderacji. Bo jeśli dobrze pamiętam to kilka dni wcześniej ktoś wrzucił znalezisko o Biedroniu bijacym matkę, i tam wystarczyło że artpop wrzucił oświadczenie Biedronia a moderacja odrazu dała bana autorowi.
  • Odpowiedz
@kulass: rozumiem.

Ja naprawdę zainteresowałem się moim znaleziskiem bardziej po komunikacje PO i chciałem dojść o co chodzi.
Na początku nawet uwierzyłem w fejk GW ale dwa dokumenty przeczyły sobie. I gdybym dodał znalezisko do którego przyczepiło się PO nie miałbym pretensji bo faktycznie GW poszła tam za daleko.
Z tym, że mój materiał bo o tym, że jest śledztwo w sprawie a nie przeciwko komuś (Macierewiczowi) o czym PO pośrednio
  • Odpowiedz
@kulass: swoją drogą to ciekawy osobnik z Ciebie. Pozujesz na prawaka z rozumem, a jedyne oburzenie jakie widzę u Ciebie to wtedy gdy trzeba bronić kolegów z tagu. Jakoś nie przypominam sobie żebyś tworzył takie wpisy gdy konserwy wykopują tysięcznego fejka albo kolportuja prymitywną propagandę 'niezaleznych' mediow.
  • Odpowiedz