Wpis z mikrobloga

Gram w te gre od 3 dni i wczoraj zdarzyla mi sie dziwna sytuacja i nie wiem czy to jakis bug czy to normalne, a jesli tak to jak to jest mozliwe.
Otoz jestem w drugim pokoleniu swojego rodu jako najstarszy z rodzenstwa. Jestem diukiem i posiadam jedno ksiestwo - Salamanca. Mam brata - typek ze zdjecia (swoja droga chyba niezly koks jak na 15 lat), ktory siedzi sobie u mnie na dworze. I w pewnym momencie zostaje krolem Leon, a dotychczasowy krol laduje w wiezieniu. Stalo sie tak bez zadnej wojny, smierci i tak dalej. Co ciekawe nie mial on zadnych praw do tej korony.
Zaladowalem popredni zapi gry i stalo sie dokladnie to samo.
Ma ktos jakis pomysl o co chodzi?
#ck2
Pobierz BAM_BUS - Gram w te gre od 3 dni i wczoraj zdarzyla mi sie dziwna sytuacja i nie wiem...
źródło: comment_EadR5em7JDB03Rm66iyEMNbVen8KwQxB.jpg
  • 16
@szwelx: O faktycznie, zapomniałem, że król może się zgodzić na takie żądanie, chociaż nigdy się z czymś takim nie spotkałem, bo to w sumie logiczne, że lepiej walczyć, nawet z silniejszymi wasalami, niż stracić tytuł i zostać wtrąconym do lochu.
@BAM_BUS: aresztuj i zabij, dostaniesz potężny minus do opinii i Kinslayera ale ich już nie będzie ;d. Dorosłe dzieci? Bo zawsze możesz jeszcze je commanderami uczynić i pchać do walki na front. Albo jako spymaster i wysłać szpiegować technologie