Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: kiedyś jakaś Mirabelka tutaj o tym pisała, że tak zrobiła. W sumie sam się nad tym zastanawiałem bo to nie głupi pomysł ale po kilku obliczeniach i kwestią, że w mojej miejscowości akurat w niedziele to nie idzie za bardzo takich rzeczy kupić stwierdziłem, że podepnę tam przedłużacz i olejaka i nawet wyjdzie taniej xd
  • Odpowiedz
@Yggas: Co za odmiany? Ja parę lat temu wsadziłem dla zabawy bolivian rainbow i naga jolokie. Rok później miałem wszystkie parapety w paprykach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to później jakoś zawsze przesypiałem okres sadzenia i nic już nie hodowałem, ale nasiona cały czas leżą w szafce
  • Odpowiedz
@Yggas: W sumie zależy jaki foliak i jakie przymrozki, ale przy większym foliaku i przymrozkach to trzeba by było chyba w nim typowy cmentarz zrobić, żeby to pomogło :D Tu nie chodzi tylko o temperature powietrza, o temperature gleby też a ją ogrzać trudniej
  • Odpowiedz
@Niewiemja: no tu na tagu to zawsze jest gadane o małych foliaczkach, jeszcze się nie spotkałem żeby jacyś plantatorzy tu pisali, ale tam to już profeska się robi :D i raczej mają te swoje fora typowe co wędkarze i biegacze xd

@EdekWladcaKredek:
@analyticslime:

jedna jakaś nieznana odmiana plus: Malawi Bird's Eye, Bird's Eye, Jalapeno Brown, Wartryx, Dorset Naga, Hungarian Hot Wax, Lemon Drop, Aji Pineapple w
  • Odpowiedz
@Yggas: u mnie wystarczy jeden, dwa wkłady do znicza. Wielkość w sumie taka jak na zdjęciu :) Mama też grzała takim piecykiem dopóki jakiś koleś który hoduje pomidory kilkadziesiąt lat jej tego nie powiedział
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: no jak nazbierasz chrustu w lesie to taniej chrust wyjdzie ale jak chcesz kupić znicze to taniej prąd xd jeszcze zależy jaki okres czasu, bo tutaj cały czas mówimy o jednym lub dwóch dniach przymrozków, a niektórzy chyba myślą, że to całą zimę tak leci z kabla ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yggas moje stanęły i chyba nic z nich nie będzie :( ale u babci juz w gruncie pod włókniną, u teściowej w podwójnym tunelu, cos tam się zbierze ;) BTW kończę sos, proszę o przepis :D
  • Odpowiedz
@Yggas: To taki mit w społeczeństwie, że hurr durr czajnik elektryczny i farelka cię zrujnuje.
Ale to naprawdę mało kto potrafi przeliczyć moc urządzenia na koszt w czasie. Ja w firmie się dogrzewam prądem w zimie i spoko wychodzi. Wygoda i w ogóle. Przecież węgiel, drewno czy gaz też kosztuje, na boga.
  • Odpowiedz