Wpis z mikrobloga

@dingi_dong:

Tak dzbanie, policja zamyka ludzi za sztukę, to najlepiej siedzieć cicho XDD


sztuka XD przecież to jawna prowokacja bez uzasadnienia. Po co? W jakim celu ktoś tworzy coś takiego pod przykrywką SZTUKA? Idąc takim tokiem rozumowania można obrażać kogokolwiek i jakkolwiek ale gdy zasłaniamy się słowem SZTUKA to wszystko jest cacy...
  • Odpowiedz
zaatakował gazem dziewczynę z wlepkami


@Andreth: I bardzo dobrze, bo wandalizm trzeba tępić.

Wlepki ciężko usunąć i każdy, kto rozkleja jakiekolwiek wlepki na mieście czy w komunikacji miejskiej jest dzbanem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
"moda"

@uriel_ck: jaka moda, wiara w jakieś wróżki i demony, a do tego budowanie organizacji w okół uprawiania czarów zawsze było obiektywnie śmieszne, po prostu ludzie musieli dojrzeć do tego bo protip - ludzie generalnie są głupi. Na szczęście jak widać powoli się to zmienia i dostrzegają, że pustynny demon jahwe/jezus jest zabawny i generuje ból dupy czarodziejów.
  • Odpowiedz
@dingi_dong no ok, rozumiem o co Ci chodzi, ale nie rozumiem takiego zachowania. Jak czegoś nie lubię to olewam to. nie oglądam patostreamerow, nie robię wyświetleń pod disco polo, nie chleje wina prostego, mam w nie #!$%@?, ale skrajna lewica nie potrafi żyć z czymś co jest nie po jej myśli.
  • Odpowiedz
@dingi_dong daje ci człowieku przykłady jak należy postępować. Nie jestem homo i nie interesują mnie homo to się nie #!$%@? w ich życie, jesteś w stanie to zrozumieć? Pisałem ci na samym początku "odbiegając od tematu", czy wy wszyscy "wielcy obrońcy równości" macie taki problem z czytaniem ze zrozumieniem? Bo na wykopie jeszcze nie spotkałem się z sensownym dialogiem z lewakiem.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Twoje przykłady są gówno warte, nielubienie discopolo nie ma żadnego związku z tym, że policja zamyka ludzi za religię. Ty tego po prostu nie rozumiesz, bo masz gwóźdź w głowie i życzę ci represji aparatu państwowego w twojej sprawie byś zrozumiał w czym rzecz. Inaczej po prostu do ciebie nie dotrze w czym problem i dlaczego wzmożone zainteresowanie uderzaniem w religię w Polsce jest słuszne.
  • Odpowiedz
@dingi_dong moje przykłady nie są z dupy, bo pokazuje ci, że można olac coś co cię nie interesuje- to ja za ciężkie do zrozumienia dla ciebie.
Po drugie sam twierdzę, że policja bądź prokuratura przesadzila i powinny być wyciągnięte konsekwencje wobec nich- ale ja ci zadałem za trudne pytanie, więc wmawiasz sobie coś czego nie napisałem
Po czwarte (tu czytaj uważnie, bo chciałbym, żebyś się głównie do tego punktu odniósł, do
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Twoje przykłady są z dupy, bo nikt nie ściga w Polsce za nielubienie discopolo.
Po drugie nie rozróżniasz tego, bo byś nie dawał tak głupich przykładów.
Po trzecie - pokazałeś, że nie jesteś w ogóle zainteresowany znalezieniem odpowiedzi na te pytania i jak nie rozumiesz czemu w Polsce jest #!$%@? dla homoseksualistów, to naprawdę nigdy nie zrozumiesz, strzępienie klawiatury na uczenie ciebie życia będzie nieprzyjemne, nudne i co najważniejsze
  • Odpowiedz