Wpis z mikrobloga

@dingi_dong: rośnie ci ego od tego świętego oburzenia?
Nie kochaniutka, nie jestem hipokrytą, najwyżej cynikiem, którego cynizm chroni przed wiarą w bajki.
Jaka przemoc? To, że ją policja zatrzymała, przesłuchała i zwolniła? Podciągnijmy to pod nadużycie władzy i żenuancję.

- Prokurator w tej sprawie wydał jedynie postanowienia o przeprowadzeniu przeszukania jej osoby, jej samochodu, jej mieszkania - tłumaczył Pęcherzewski. - Prokurator w tej sprawie, gdy dowiedział się o tym, że kobieta
@grzegorzx86: sorki, ale pominę temat lewactwo/prawactwo, bo na tym portalu stały się to słowa wytrychy. Dla każdej ekipy i strony to jest sytuacj korzystna, bycie w opozycji ,jeśli się umie w politykę, to też dobra talia kart do rozegrania.
@dingi_dong: To, że nie czytasz za wiele, to można wywnioskować z tonu twoich komentarzy, a w to, że nie przeczytałaś mojego szczerze wierzę i jakoś mnie to nie dziwi.
Widzisz, ludzie
@dingi_dong: Nie widzisz na prawdo ironii w tym co piszesz? Przyjąłem na początku neutralną stronę i napisałem, że każdy powinien móc obrażać zarówno katoli jak i homoseksualistów, a walka o wolność słowa powinna się odbywać sama przez się, a nie w ramach jednej ze stron. Później zgłosiłaś mój post który zaraz jakiś dzban z moderacji usunął (fajna wolność).