Wpis z mikrobloga

rzeczy które dzieci by lepiej zrobiły niż para D&D totalnie pozbawiona wyobraźni:
- zupełnie niewykorzystany potencjał motywu umiejętności Warga brana (mógł wejść w umysł każdej żywej istoty, mógł nimi "sterować", wejść w umysł smoka, mógł przewidzieć zasadzkę Eurona, #!$%@? #!$%@? popatrzę se jak się zabijają nad Winterfel (co do Eurona, #!$%@? mogliby chociaż zrobić wstawkę, że Brann to zobaczył, ale np kruk nie zdążył dolecieć do Danki i reszty z ostrzeżeniem, scena na 10 sekund zapobiegła by temu absurdowi)
- zupełnie niewykorzystany potencjał umiejętności Aryi, jako człowieka bez twarzy, zabicia Waldera Freya stanowczo za mało, skupienie się na umiejętnościach szermierskich z dupy
- zupełnie niewykorzystany potencjał motywu "nawrócenia się" Jaimiego na "jasną stronę mocy" - pozabijam trochę truposzy, wyrucham paszteta i #!$%@? #!$%@? wracam do siostry
- zupełnie niewykorzystany potencjał potęgi smoków o ile w 7 sezonie strata pierwszego smoka na rzecz NK była całkiem wow, tak utrata drugiego całkiem z dupy, #!$%@? nie wiem oszczędności na CGI czy co?
- zupełnie niewykorzystany potencjał wilkora Ducha - no sorry dało się to ciekawiej zrobić, zwłaszcza że fani są zwykle into zwierzęta, ławo zdobyć sympatie widza, no ale ciul, oszczędności - jak wyżej.

Wiele innych niewykorzystanych motywów i smaczków, te wyżej pierwsze które mi do głowy przyszły.
Zmarnowany ogromny potencjał i tyle.
Smutne...
Miejmy tylko nadzieje, że stary grubas zdąży skończyć książkę i nie potraktuje jej tak jak scenarzyści...

#got #graotron #seriale #hbo

Pobierz adm126 - rzeczy które dzieci by lepiej zrobiły niż para D&D totalnie pozbawiona wyobr...
źródło: comment_bvaSp4XhL4MUSprHECN3wE5LKtlazYqC.jpg
  • 15
@adm126: Przekleje ci mój post z przed tygodnia, po bitwie o Winterfell:

Czemu wszyscy tak uczepili się tego że Bran się w cokolwiek wwarguje? Bran jest zielonym jasnowidzem, ma więc te swoje wizje, oprócz tego jako zmiennoskórym - mógł wejść w wilkora z którym miał mocna więź.

Nie wiem na ile te informacje są wiarygodne ale po więcej wyjaśnień odsyłam do Wiki: https://graotron.fandom.com/wiki/Zmiennosk%C3%B3rzy

Oprócz tych rzeczy Brań jest kaleka na wózku,
@adm126
Wiesz akurat chyba nie idzie wysłać Kruka na statek, co z tego że Bran by to zobaczył, kruki maja GPS na zamki tylko z tego co wiem :D ciężko żeby znalazły statek na pełnym morzu
mógł wejść w umysł każdej żywej istoty


@adm126: No nie do końca to tak działa, ale rzeczywiście mógłby uratować przed wszystkimi zasadzkami i podsłuchiwać wrogów.
Wiesz akurat chyba nie idzie wysłać Kruka na statek, co z tego że Bran by to zobaczył, kruki maja GPS na zamki tylko z tego co wiem :D ciężko żeby znalazły statek na pełnym morzu


@Gohji: Bran mógł się wcielić w kruka i wylądowac na statku :P

Oprócz tych rzeczy Brań jest kaleka na wózku, robił to co mógł czyli obserwował przebieg bitwy. Nie rozumiem ludzi którzy chcieliby żeby zabił NK