Wpis z mikrobloga

Wpis nie ma na celu obrażenia zdrowych psychicznie ateistów.

- Bądź ateistą wyklętym w komunizmie zaklętym.

- Walcz z mową nienawiści jednocześnie siej jej najwięcej XD

- Obrażaj katolików 24/7 bo to Twój jedyny sens w marnej i pustej egzystencji

- Te obrażanie i przerabianie obrazów nie daje skutków. Zmarnowane kilka lat życia.exe

- Więc zacznij wandalizowac kościoły

- Ludzie mają tego dość i przychodzą panowie policjanci

- ?????

- Brak profitu XD

Hurr durr wredne prawaki, państwo policyjne!!!! GDZIE MOJA WOLNOŚĆ DO NISZCZENIA CZEGO CHCE CZY TO NIE JEST WOLNOSC GUPIE PRAWAKI????

Co z tymi neuropkami jest nie tak? XD

#bekazlewactwa #4konserwy #katolicyzm #bekazateistow (tych niezrównoważonych psychicznie XD)
źródło: comment_aoOAbapPPvhWjV4sjy3Tjr1bIFYPXFrF.jpg
  • 59
@xeerxees: ależ oczywiście, że możesz oblać farbą, możesz nawet wybić szyby, podpalić go, rób co chcesz, wolna wola. Tylko pogódź się z ewentualna sankcją. Prawak ma zawsze rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hurr durr wredne prawaki, państwo policyjne!!!!


@Helsantonio_Montes: to jest ten profit, o to chodziło od samego początku. Teraz wyborcza triumfalnie może ogłaszać, że cały świat rozpisuje się o polskim państwie policyjnym.
Zaś te miernoty, które to zrobiły zostają nagle ikonami walki o wolność, tolerancję, demokrację, równość, konstytucję i co tam jeszcze xD

ateistą wyklętym w komunizmie zaklętym.


@Helsantonio_Montes: Chochoł jak stąd do twojego #!$%@?.

Walcz z mową nienawiści jednocześnie siej jej najwięcej


@Helsantonio_Montes: Ech te nienawistniki żądające zaprzestania finansowania lekcji o magii z pieniędzy publicznych, finansowania Rydzyka, ścigania pedofilii wśród księży przez władze świeckie (tak tak wiem, najwięcej ich jest przeca wśród murarzy) i prawa do krytyki KK jak każdej innej organizacji.

Obrażaj katolików 24/7 bo to Twój jedyny sens w marnej
@kerepus: To dlatego paradują razem z flagami komunistycznymi jak to było w pycie, a większość neuropków jest antykapitalistami, którzy jawnie mówią, że są komunistami?

Ech te nienawistniki żądające zaprzestania finansowania lekcji o magii z pieniędzy publicznych, finansowania Rydzyka, ścigania pedofilii wśród księży przez władze świeckie (tak tak wiem, najwięcej ich jest przeca wśród murarzy) i prawa do krytyki KK jak każdej innej organizacji.


@kerepus A ja chce przestania finanoswania lekcji masturbacji
@Helsantonio_Montes: ile razy już pojawiały się badania potwierdzające tezę, że ludzie o progresywnych poglądach są tolerancyjni tylko względem ludzi sobie podobnym a względem innych są bardziej nietolerancyjni, niż konserwatyści względem progresywnych? Ci ludzie myślą że walczą z reżimem, że są bojownikami o wolność i są uciskani za swój heroizm. Niestety, ale walczą z normalnością, szerzą nienawiść i nie są uciskani za odwagę, tylko zwyczajnie głupi.
razy już pojawiały się badania potwierdzające tezę, że ludzie o progresywnych poglądach są tolerancyjni tylko względem ludzi sobie podobnym a względem innych są bardziej nietolerancyjni, niż konserwatyści względem progresywnych? Ci ludzie myślą że walczą z reżimem, że są bojownikami o wolność i są uciskani za swój heroizm. Niestety, ale walczą z normalnością, szerzą nienawiść i nie są uciskani za odwagę, tylko zwyczajnie głupi.


@11mac11: Nie widziałem tych badań, źródło? ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Helsantonio_Montes: panie, pan zadajesz fundamentalnie złe pytanie. Lewaki i judałke nie rozumieją, jak się żyje w społeczeństwie i w zamian za wszystko, z czym mamy generalnie na świecie do czynienia proponują nic sensownego, tylko łażenie i gadanie o tym, jak to wszystkim dookoła dobrze. Za cccp też było to samo, wszędzie tak wspaniale i cudownie, a #!$%@? taka, że głowa mała jak się człowiek przyjrzał. I wiem, że to nie był
@Inboxie: chyba żartujesz, ze to nie jest wandalizm? To po pierwsze. Po drugie, czym zawinił ten zakon, ze siostry będą teraz musiały godzinami to zdzierać? Wydaje mi się, ze winny jest Brudziński, a nie kościół, a tym bardziej nie te zakonnice. Jak możesz pisać, ze to cywilizowany sposób? Brak poszanowania cudzej własności nie jest cywilizowany. Dorośniesz, zrozumiesz.
@Helsantonio_Montes Wydaje się, że ateista to człowiek wykształcony, kulturalny.
Po czym wchodzisz na wykop i masz... "Hehe, tęczowa bozia! Okejajmy nią kościoły! Hehe, beka z katoli!"
Słusznie dzisiaj kolega w pracy mówił, że w Polsce ateizm nie wyrasta z nauki i wiedzy o świecie, tylko z jakiejś poroninej głupoty.
Oczywiście, normalni, zdrowi psychicznie ateiści są, a z takimi to i dyskusja jest miła.
@Brzytwa_Ockhama: zwłaszcza kiedy mówimy o sprawach najwyższej wagi, takich jak obraza wymysłów religijnych. XD normalna procedura, za przeróbkę obrazka pięciogodzinne przesłuchanie po doprowadzeniu na komisariat i zatrzymanie nośników celem ustalenia tej komórki al-kaidy w Wielkiej Polsce Katolickiej... oj, sory, przecież to Brudziński i jego psy są z al-kaidy czy innego ISIS. bohaterowie tego narodu przewracają się w grobach patrząc na wasze popisy, przemalowane na czarno komuchy.
zwłaszcza kiedy mówimy o sprawach najwyższej wagi, takich jak obraza wymysłów religijnych. XD normalna procedura, za przeróbkę obrazka pięciogodzinne przesłuchanie po doprowadzeniu na komisariat i zatrzymanie nośników celem ustalenia tej komórki al-kaidy w Wielkiej Polsce Katolickiej... oj, sory, przecież to Brudziński i jego psy są z al-kaidy czy innego ISIS. bohaterowie tego narodu przewracają się w grobach patrząc na wasze popisy, przemalowane na czarno komuchy.


@InspektorDupa: XDD dawno nie widziałem takich
@Brzytwa_Ockhama: nie wydaje Ci się zabawne, intelektualisto, że PIS tak ochoczo i w najbardziej błahych sprawach egzekwuje prawo uchwalone przez rząd Cimoszewicza, dodajmy prawo uchwalone ku aprobacie czarnej mafii posiadającej rząd dusz w Polsce lat minionych? jak to się wszystko zabawnie przenika. wszędzie czarni i czerwoni. czerwoni malujący się na czarno kiedyś, dzisiaj czarni okazujący się czerwonymi! ¯\_(ツ)_/¯ wszyscy jesteście śmierdzącymi komuchami. na szczęście takim nierozumieniem otaczającej was rzeczywistości skazujecie się
@reasonable w tych pseudopolitycznych quasi- dyskusjach prawacko-lewackich od zawsze rozkłada mnie na łopatki z dupy wyjęty "argument" - dorośniesz to zmadrzejesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tzn, że co? Monopol na rację i prawdę ma tylko druga strona, intelektualnie wyrafinowana i światopoglądowo poprawnie zorientowana, a adwersarze musza z czasem dojrzeć, bo teraz są za
nie wydaje Ci się zabawne, intelektualisto, że PIS tak ochoczo i w najbardziej błahych sprawach egzekwuje prawo uchwalone przez rząd Cimoszewicza, dodajmy prawo uchwalone ku aprobacie czarnej mafii posiadającej rząd dusz w Polsce lat minionych? jak to się wszystko zabawnie przenika. wszędzie czarni i czerwoni. czerwoni malujący się na czarno kiedyś, dzisiaj czarni okazujący się czerwonymi! ¯_(ツ)_/¯ wszyscy jesteście śmierdzącymi komuchami. na szczęście takim nierozumieniem otaczającej was rzeczywistości skazujecie się na zagładę.
@Chlopiec_z_drewna: to nie jest argument tylko moja prywatna opinia na temat adwersarza. Skoro uważa, że nie jest to akt wandalizmu, do tego skierowany w niewłaściwa stronę, to uważam, że jest durny. Rozumiem, ze ci się nie spodobało, ze go obraziłem. Przeżyję.
@Brzytwa_Ockhama: tak, w krajach trzeciego świata oraz latynoskich, gdzie jest oczywiście największy odsetek ludzi o niskiej inteligencji, łatwo podatnych na manipulację z całą pewnością liczba katolików będzie wzrastać. o ile nie przegra nagle z islamem. natomiast w kolebce człowieczeństwa, Europie, ta liczba będzie drastycznie maleć, także w Polsce. ludzie inteligentni chcą być reprezentowani przez inteligentnych hierarchów, a nie przez pysznych tępaków np. przyrównujących homoseksualistów do zła. nikt nie będzie po was
tak, w krajach trzeciego świata oraz latynoskich, gdzie jest oczywiście największy odsetek ludzi o niskiej inteligencji, łatwo podatnych na manipulację z całą pewnością liczba katolików będzie wzrastać. o ile nie przegra nagle z islamem. natomiast w kolebce człowieczeństwa, Europie, ta liczba będzie drastycznie maleć, także w Polsce. ludzie inteligentni chcą być reprezentowani przez inteligentnych hierarchów, a nie przez pysznych tępaków np. przyrównujących homoseksualistów do zła. nikt nie będzie po was płakać, nawet
@Brzytwa_Ockhama: to chyba raczej Ty powinieneś się jarać hebrajskim, ale wiadomo, polski katolicyzm to sekta oderwana od własnych korzeni. xD
wyścig gospodarczy a kolebka człowieczeństwa, faktycznie trafiony przykład! Korea czy Chiny, tak się składa, chrystianizują się już PO osiągnięciu statusu potęgi gospodarczej, można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że z takim hamulcem jak masowa religia nie udałoby im się nigdy osiągnąć takiego statusu, ale ja nie będę złośliwy. być może to koreańska czy
to chyba raczej Ty powinieneś się jarać hebrajskim, ale wiadomo, polski katolicyzm to sekta oderwana od własnych korzeni


@InspektorDupa: Ja akurat znam hebrajski, ale klawiaturę hebrajską mam na telefonie. https://www.wykop.pl/wpis/36364319/moje-jedne-z-najwiekszych-osiagniec-biblia-hebraic/

wyścig gospodarczy a kolebka człowieczeństwa, faktycznie trafiony przykład! Korea czy Chiny, tak się składa, chrystianizują się już PO osiągnięciu statusu potęgi gospodarczej, można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że z takim hamulcem jak masowa religia nie udałoby im się nigdy osiągnąć takiego statusu,
Hurr durr wredne prawaki, państwo policyjne!!!! GDZIE MOJA WOLNOŚĆ DO NISZCZENIA CZEGO CHCE CZY TO NIE JEST WOLNOSC GUPIE PRAWAKI????


@Helsantonio_Montes: Tylko ona nie została oskarżona o wandalizm tylko zupełnie inny paragraf. Gdyby została oskarżona o niszczenie mienia to według mnie prawidłowo, bo nikt nie ma prawa naklejać czegokolwiek na własność prywatną czy publiczną, no ale została zatrzymana na podstawie innego paragrafu - obrazy uczuć religijnych. No i w związku z