Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1: Tak, puls działał cały czas. Na początku korzystałem z aplikacji do pomiarów pulsu, ale później okazało się, że endomondo nie ma dostępu bezpośrednio do opaski, ale jeżeli włączyć jakąś aktywność w MiFit, to endomondo uzyskuje dostęp do danych z opaski i ma na bieżąco puls. Co prawda miband2 nie zapisywał pulsu i opaska zawsze musiała być w zasięgu bletooth.
https://www.endomondo.com/users/6626038/workouts/932836329
proszę, tutaj endomondo z tętnem z miband2.
@Sl_w_k_1: @mariecziek: ale 2 przy bieganiu chyba średnio się sprawdzi? Coś takiego znalazłem:

W przypadku Mi Band 2 należy, uwaga… stanąć w miejscu, nie ruszać się i zmierzyć sobie puls. Ręka musi wisieć nieruchomo, by pulsometr wskazał cokolwiek.
@Sl_w_k_1: Normalnie. Przecież jak klikasz na miband, to mierzy ci tętno na nadgarstku. Ja nie biegam, tylko jeżdżę rowerem, tzn jeździłem w poprzednim sezonie. Normalnie jak masz mifit, odpalasz sobie Workout, wybierasz co tam będziesz robił, dajesz go i mierzy ci tętno z nadgarstka. Jak to sprawdzić? miband będzie ci migał na zielono co chwilę. Podczas jazdy na rowerze mi się sprawdzało, może przy bieganiu i machamiu rękoma trzeba mocniej
@SpiderFYM: No mi mierzyło na bieżąco podczas jazdy rowerem. Jeśli sprawdzisz mój trening (podałem linka wyżej), to masz tam dane z endomondo o moim tętnie. Później wszystko szlag trafił, bo mi się komórka przegrzała (przestałem nawet odbierać sygnał GPS, a obudowa telefonu aż parzyła), więc kontynuowałem jazdę z minimalną ilością odpalonych aplikacji.