Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: ja mierzę w trakcie biegania. Nic nie trzeba stawać, trójka mierzy cały czas pobierając mniej więcej co sekundę nowy odczyt. Spisuje się świetnie, jedyny problem to konieczność tego co ci koledzy już napisali, instalacja starszej wersji i dodanie opaski (potem można zrobić update).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpiderFYM: czas tak. Żeby kilometry działały to musiałbyś odpalić trening w aplikacji do opaski (mi fit) z włączonym GPS w telefonie. I tych treningów nie można synchronizowac z endomondo więc musiałbyś mieć naraz włączone dwie apki śledzące. Upierdliwe, do zrobienia jak się uprzesz.

Natomiast ja po prostu mierzę opaską plus a czas i kilometry mam na telefonie, który trzymam w ręku, korzystając z uchwytu z decathlona za 15 zł. Myślałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpiderFYM: właściwie teraz patrzę i wygląda na to że nie trzeba odpalać apki. Kiedyś tak było. Teraz opaska mierzy odległość na podstawie kroków, bez telefonu. Pytanie jak z dokładnością ;)
  • Odpowiedz
Teraz opaska mierzy odległość na podstawie kroków, bez telefonu. Pytanie jak z dokładnością ;)


@darvd29: Nie przeszkadza mi bieganie z telefonem, byłem tylko ciekaw czy mam podgląd na opasce czy muszę wyciągnąć telefon z kieszeni. To już sprawa drugorzędna tak na prawdę.
Zależało mi na tym czy mierzy czas cały czas na bieżąco i robi to w ruchu.
  • Odpowiedz