Wpis z mikrobloga

@steemm Pomijam kwestie straszenia sądem ale wydaje mi się że OP kupił na Allegro jakieś konto być może do PS4 albo coś. W regulaminie na aukcji sprzedającego było zapewne napisane że można używać tego konta na konkretnym urządzeniu - zapewne dlatego aby nie mogło korzystać kilka osób. OP najwyraźniej zalogował się z innego urządzenia co było niezgodne z regulaminem aukcji i konto zostało zablokowane. Poleciał negatyw dla sprzedającego a odpowiedź jest na
@roszej: otóż OP korzystał zgodnie z przeznaczeniem i instrukcja dołączaną do maila. Sprzedawca sprzedaje jedno konto nieskonczonej liczbie uzytkownikow. W takiej sytuacji zarzucanie komuś że zalogował się jednym kontem na innym urządzeniu to nonsens. Mam jednego Xboxa. W poście z resztą nie chodzi o sam przedmiot a straszenie pozwem za negatywny komentarz. Keep calm.
@WlasnieInstalujeWindowsa: Koledzy zwracają uwagę na bezsensowne sformułowanie o pozwie cywilnym w procesie karnym, a nikt nie zwrócił uwagę na nonsens z użyciem słowa "uprzedni".
https://sjp.pwn.pl/sjp/uprzedni;2533181.html
uprzedni «taki, który miał miejsce wcześniej, przed czymś»
Wzywając zatem, po "odnotowaniu wystawienia oceny negatywnej" do jej "uprzedniego wycofania", autor wzywa do odbycia podróży w czasie i usunięcia opinii, zanim zostanie ona "odnotowana". XD
#grammarnazi
@WlasnieInstalujeWindowsa: tak jakby pozew adhezyjny moga wystosować jak masz wytoczone postepowanie karne xD ewentualnie moga postarać się o subsydiarny akt oskarżenia ale to śmiech na sali. Polecam to wrzucić na jakis funpage typu "pisma procesowe na #!$%@?" albo "pokój adwokacki". Ciekawe kto im to napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PeaK: Pewnie im chodziło o to, że mogą przy postępowaniu karnym roszczenia cywilne podnieść związane z głównym przedmiotem post. karnego XD jakiś studenciak z 2 roku pisał to tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś gościu do mnie dzwonił, bo dałem mu 4/5 za czas wysyłki i koszt. Oburzony z ryjem wyskoczył. Zalowalem po wszystkim, że nie dało się obniżyć oceny, bo wystawilbym mu negatywa i dobry opis. (°°
@WlasnieInstalujeWindowsa: Jako osoba siedząca w temacie mogę powiedzieć, że sprzedawca jak i kupujący siebie wart. Wiadomo, że żeby ten interes się kręcił konta muszą posiadać gry aktywowane w Rosji albo po jakimś czasie wracać do sprzedającego... Pewnie jeszcze firma zarejestrowana w raju podatkowych i VAT nie odprowadzany. Sprawdzają się tutaj słowa, że pozornie najtańszy wybór nie jest najlepszym.