Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw, kiedy ludzie (a zwłaszcza wykopki) zrozumieją, że brak matury (zwłaszcza z matmy) to nie jest powód do wstydu, bo po prostu nie każdy jest się w stanie tego nauczyć, nie ma możliwości, czy przekszadzają mu w tym różne różniste sytuacje itd. Ja mam. I co? I nic (żeby nie mówić gorzej). Jeśli nie idziesz na polibudę (czy gdzieś tam) , to matura z matmy kompletnie w życiu Ci nic nie daje. Ale i tak się znajdą typy, które będą pisać "ee ghurwa matóra z matmy to banał, tżeba bydź zjebem rzeby jej nie zdadź!". #matura #matematyka #bekazpodludzi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szamanmati: Bo taka k---a prawda. Gościu, jak ktoś w 3 liceum/4 technikum nie umie rozwiązywać zadań zamkniętych i odrzucić dwóch irracjonalnych odpowiedzi + zrobić zadań otwartych w stylu rozwiązania funkcji kwadratowej to XD i nigdy w życiu nie powinien mieć nawet wykształcenia średniego.
  • Odpowiedz
@Szamanmati: czekam, aż ludzie zrozumieją, że brak studiów (czy nawet średniego) to nie powód do wstydu. Dorwać dziś dobrego mechanika samochodowego czy płytkarza graniczy z cudem, a często tacy ludzie zarabiają więcej niż ci lepiej wykształceni.

Nie wspominając o magistrach politologii i socjologii siedzących na kasie w biedronce, którzy mogliby osiągnąć dużo więcej w życiu jako fryzjer czy hydraulik.
  • Odpowiedz
  • 0
@ABCD00 no spoko, "gościu", to znaczy, że się do tego nie nadaje, ale mimo tego nie wolno Ci go obrażać, bo może popełnił jakiś błąd, poszedł nie do takiej szkoły jak powinien, nie ogólnikujmy w tę czy inną stronę. Różnie się zdarza. Po części może masz rację, ale napewno nie przy większości przypadków.
  • Odpowiedz