Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@CXLV: człowieku od 2, 3 sezonów to jest serial to robiony na #!$%@? bo pociąg o nazwie HYPE rozpędził się do #!$%@? miliardów zielonych i jest wypchany bydłem po brzegi. Wiem bo jeszcze do 2 tygodni temu byłem tam kuśwa konduktorem xD serial na siebie zarobił, kto miał kupić HBO to to zrobił, teraz tylko kilka odcinków na #!$%@? i można siadać do CSa xD
@egyptianJoe: wiele osób jest odpowiedzialnych za ten błąd, racja. Począwszy od scenarzystów, chareografów, ludzi którzy to montowali, testerów, którzy są zatrudnieni do wyszukiwania takich błędów. Uważam, że aktorzy również, a nawet szczególnie oni. Przecież znają swoje postacie lepiej od innych. Może ktoś, po szkole filmowej mnie skoryguje, ale przemysł filmowy działa raczej jak drużyna. Fakt, każdy ma swoją robotę do zrobienia, ale obowiązki też są nieco rozmyte.
@CXLV: jest specjalne stanowisko odpowiedzialne za ciągłość scenariuszowa i montażowa. Potocznie zwana script girl. Zakładam, ze przy takiej produkcji jest to dość spory departament ( aczkolwiek po ostatnich odcinkach zaczynam w to powątpiewać ). Przemysł filmowy działa raczej jak wiele pomniejszych drużyn walczących o wspólny sukces. Każdy dzień zdjęciowy filmu to naprawdę niewyobrażalna góra pieniędzy, przez co każde opóźnienie to kolejne włosy rwane przez producentów i wytwórnie. Dlatego tez, każda z
@egyptianJoe: bardzo dobry komentarz, dzięki za ciekawe informacje!

Inna sprawa, ze dobry reżyser wykorzystałby ten detal i ugrał go naprawdę mocno. Uzyskując potężny wydźwięk emocjonalny płynący ze sceny. 


Właśnie dlatego wyłapałem ten szczegół. Byłem ciekawy co powie Jaime gdy zobaczy blizny po niedźwiedziu, przed którym on sam ją uratował. Przecież to miało bardzo duży potencjał.