Wpis z mikrobloga

@Ksemidesdelos:
Tą pomoc organizowali mu Marecki i Monika R, która się u JtO przewijała w filmikach z Magdą, miała jej mówić by przestała brać leki, przyjaciółka autorki kanału Werasia: https://www.youtube.com/user/JANWERAS . Marecki mówił, że wybrała bez jego zgody jakiś hajs ze zbiórki, dała Olkowi - możliwe, że wtedy ten popłynął.
Alkus to alkus - bez solidnego leczenia się nie obejdzie.
@szczera-optymistka: Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale sama sie o to prosiłaś. Najpierw latalaś jak szalona za Olkiem w klanie Mareckiego. Potem spina z Mareckim i robienie czegos jeszcze z kolejnymi ludzmi. Wszedzie bylo Cie pelno i to nie w dobrym znaczeniu. Poszlas do Magdy tez nikt nie wie po co. Udawalas jak dla mnie troche bohaterke walczącą ze złem tylko zapomniałaś, ze realne zycie to nie fb i bajka z
Odpowiedź długa lecz według mnie bardzo krzywdząca bo niestety nie bylo tak jak piszesz...Właśnie na tym polega sianie plotek...jedna osoba powie tyle, druga dołożyć czegoś a trzecia jeszcze coś dopowue i wychodzi wlaśnie takie zarzucanie komuś czegoś co zupelnie nie miało miejsca...Ale ja nie bede sie tłumaczyła.
Twoje pierwsze zdanie ,,SAMA SOBIE JESTEŚ WINNA ,, jest krzywdzace..
To jest tak jak kobiety ktore są bite przez swoich mężów...Czesto sie slyszy ze same