Wpis z mikrobloga

Przyjechaliśmy z dzieckiem do rodziny. Ile to się nasluchalismy zabobonow to nasze.
- MUSISZ miec czerwoną wstazke.
- jak ktoś zauroczy, MUSISZ posmarować dziecku czoło obsikana pielucha.
- jak ktoś zauroczy to trzeba obsypac solą.
- jak płacze- splun po kątach.
I wieeele innych. Serio, ludzie wciąż w to wierzą.
#dzieci #heheszki #truestory
  • 91
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: tak, jeszcze się dowiedziałam, że wszyscy w rodzinie są przelewani i jak będę miała kiedyś swoje dziecko które nie będzie spać kilka dni z rzędu to przestanę się z tego śmiać XD
  • Odpowiedz
@Qckey: mam wrażenie, że te zabobony wymyślał jakiś dobry śmieszek, a potem kisł, że się przyjęły i ludzie w to wierzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qckey: Ja mam na wózku opaskę odblaskową. Zapytany po co wyjaśniłem, że działa dużo lepiej od czerwonej wstążki, bo nie tylko sprawia, że nikt dziecka nie zauroczy, ale też wywołuje ból dupy u wiedźmy!
  • Odpowiedz
>jeśli dziecko nie śpi od dłuższego czasu i ciągle płacze, to trzeba mu przelać nad główką wosk,

>trzeba koniecznie zdążyć zanim dziecko się obudzi, bo inaczej nie działa XD


@ybila: I te dwa kroki powinny skończyć dyskusję czy to zachowanie w ogóle jest logiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Qckey u mnie to samo xD. Teściowie mocnoo katolicy, potrafią nawet męczyć swoje dzieci (lvl 28, 36, 38) o to czemu na święta w komunii byli. Ale jak ostatnio moj dzieciak(2msc) mial jakies ciezkie dni, to kazała córce go majtkami wycierac , bo to chyba ta sasiadka go zauroczyla XD.
  • Odpowiedz