Wpis z mikrobloga

Serio niech szybko zwrócą hajsy, bo nie wytrzymam z telefonem z #android
Wczoraj i dziś jechałem na trip do Czechy z Mapą Here, która zajebiście działała na #ios . Co 30 km zawiecha aplikacji, szukanie fixa GPS, lub nawigacja swoje, droga swoje. Powinni ludziom, którzy używają tego shitu dawać rentę albo osobom porządnych telefonów kupować szlugi/ gotować ulubione potrawy na uspokojenie jak muszą tego gówna używać #smartfony #apple #iphone #wyznanie #gownowpis #niepopularnaopinia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mordercastulejarzy: Jaka niepopularna xD. Wszyscy znawcy twierdzą, że iphone to status i klasa - a prawda jest taka, że sam w sobie telefon jest okropny i zacofany. Wsparcie do aplikacji lepsze, bo Google jak ma coś swojego (w tym przypadku mapy) to masz używać ich map i uj.
  • Odpowiedz
@DennoRT: Ale w iOS w App Store nie ma aplikacji niebezpiecznych, lub miFit w wersji na iOS nie ma pierdyliona uprawnień jak na Androidzie. Mapy potrzebowałem Offline (600 KM jechałem, więc w roamingu by żarło), więc Here Maps (stare Nokia Maps) na iOS działają zajebiście, Android Phone poznam nawet z jednej nagranej rozmowy (zboczenie z pracy na CC), bo często was k---a nie słychać, albo słychać was jak megafon na
  • Odpowiedz
@mordercastulejarzy:
Ani z wificalling, ani z voLTE, ani z nfc nigdy problemów nie miałem chociaż z beznadziejnym odbiorem innych androidów spotkałem się nie raz.
Iphone odpada ze względu na ułomny multitasking, słaby menedżer plików, brak wyjścia na słuchawki, lightning port (nie ma startu do usb-c), brak slotów na karty pamięci i nieakceptowalny stosunek jakość/cena i wytrzymałość.
Ale to tylko moje zdanie( ͡° ͜ʖ ͡°).
Gdybym miał
  • Odpowiedz