Wpis z mikrobloga

Dlaczego w Polsce foodtrucki są tak drogie (a raczej zarcie u nich kupowane) przeciez np w ameryce było to jedno z tanszych i najgorszych zarc jakie mozna było kupic. Najgorsze w Polsce owszem jest ale i najdroższe. 1$ za hotdoga czyli max 4zl, a tutaj idziesz patrzysz hotdog 15zl chyba ze ma bardziej popieprzona nazwę niz zwykle to zaplacisz nawet i te 20.
#foodtruck #wpolscejakwlesie #gownowpis
  • 134
  • Odpowiedz
U mnie w miasteczku był jeden foodtruck który miał mega dobre hamburgery, hotdogi i zapiekanki, jeszcze były takie wielkie ze zawsze ledwo udawało mi się zjeść do końca
I tam one kosztowały 4-6zł
Jak rok temu tam wróciłam to ceny wzrosły o jakieś 2zł ale dalej wszystko było tak samo dobre

  • Odpowiedz
@MajaGraja: Foodtrucki czy te budki z festiwalowym żarciem to kompletna kpina. Rok lub 2 lata temu w czasie jakiegoś koncertu namiocik z jedzeniem liczył sobie za szaszłym (z kurczaka) prawie 60 zł. Jebłem równo i finalnie zrezygnowałem z zamówienia. Foodtrucki to też rak, który przyciąga ameby umysłowe. Żarcie nie dość, że niskiej jakości to jeszcze w cholerę drogie. Nikt inteligentny i kto się szanuje nie chodzi na te zloty foodtrucków. (
  • Odpowiedz