Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Trapi mnie pewne zagadnienie. Jak to jest spać z kobietami od strony fizjologicznej?

W sensie... co z pierdami, smrodem z gęby z rana, chrapaniem itp???

Nie ukrywam, że chętnie poznałabym na #tinder jakaś i się nieco zabawił, ale przywykłem że śpię sam i lubię sobie zawsze parę ładnych bąków puścić. Jak to jest, jak się śpi z kobietą?

#seks #sex #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Ortofenylofenolan_sodu: kuuurde człowieku, pamiętam jak przypadkowo kupiłem jakąś pizzę czy chaczapuri czy cokolwiek z serem, następne 12h z moją byłą było nie do wytrzymania. #!$%@?ło tak przeokrutnie że wolałbym już waterboarding. Takim kurde starym warzywniakiem gdzie babcie w fartuszkach sprzedają nadgniłe marchewki. Coś strasznego. Nawet jak się nie przyznała i czułem ten warzywniak to wiedziałem co zrobiła. Ziomek jak walnie bąka to chwilę pobędzie i się rozejdzie. Jak laska puści bączura,
@czuly_mirek:
->pierdy
po pewnym czasie robisz zawody czyj jest głośniejszy czy bardziej śmierdzący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
->smród z gęby
ludzka rzecz, nie musisz się całować przed umyciem zębów
->chrapanie
ja śpię z otwartą mordą bo mi się nos zatyka w nocy, no i wtedy zaczynam chrapać. Różowa albo mnie kopie żebym się przekręcił i przestał albo zamyka mi mordę na siłe xD

homo sum, humani nihil