Wpis z mikrobloga

Gdzie zostawiać rower by nie martwić się, że ktoś go ukradnie? Niestety, kradzież roweru to w Polsce duży problem, już raz skradziono mi rower z podwórka. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz mieszkam w bloku, dostępu do piwnicy nie mam, a nie chce mi się go za każdym razem wnosić, poza tym zajmuje sporo miejsca. Czy gdy zaczepię go np. na stacji benzynowej, prawdopodobieństwo kradzieży będzie mniejsze? Gdzie go skryć przed złodziejami? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie #rower #rowery #polak i jego złodziejskie przyzwyczajenia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MK-Ultra: Pamiętam jak za dzieciaka pojechałem do miasta rowerem. Wyczaiłem miejscówkę pod komendą policji. Raz się udało, drugim razem, gdy odchodziłem od roweru, zawołał mnie typo z komendy. Zagrał złego gliniarza i poza opierniczem, zapytał, co gdy rower ukradną – będzie na policję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MK-Ultra: też miałem ten problem, rower nie zajmie ci dużo miejsca jak położysz go pionowo na jednym kole, ja wstawiłem w rogu kuchni obok lodówki na zamontowanym prymitywnym haku jak w pkp, pokombinuj
  • Odpowiedz
@MK-Ultra: Najbezpieczniej w domu. Nie wiem jakiej klasy masz rower, może w grę wchodzi łańcuch i dobra kłódka - przypięcie roweru do latarni/drzewa, jeśli nie ma stojaka w pobliżu. Ulock to musiałbyś się rozejrzeć za miejscem, gdzie go starczy na przypięcie. Do tego można dorzucić jakiś lokalizator GPS w razie kradzieży (chowany w rurze sterowej bądź sztycy, są też takie udające lampki itd).

Rozejrzyj też się za wieszakami rowerowymi, są
  • Odpowiedz