Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie białko? Ostrovit niby okej, ale się grudy tworzą nieważne jak długo i jak mcono bym nie trząsł. Wcześniej miałem jakieś SFD/KFD i BioTech, ale może są jakieś jeszcze inne lepsze marki w miarę normalnej cenie.

#mikrokoksy #kiciochpyta
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Analitykzbozejlaski1_-: Znajomy olimp polecal, ale sam nie kupuje od nich bo to samo masz w kfd za mniejsze pieniadze, sfd mi najbardziej podchodzilo, za to np bulkpowders, ktory tutaj wszyscy polecaja mam ochote w---------c, tego ni cholery nie da sie rozpuscic, zostaja grudy, smak tez jakis taki ni w p---e ni w oko
Jak chcesz to ci moge odsprzedac troche niesmakowego z bulka (5kg mam - nieotwierane), wpi chyba czekoladowo-orzechowy
  • Odpowiedz
@Skogyr: Nie nie jest okej.

kfory używa najdroższa renemowana firma to k---a żeby przycebulic jeszcze 5zl kupujesz mleko w proszku


Maślankę i kefir czasem popijam. Napisz konkretnie co polecasz.
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: przecież napisałem kfd ma ten sam surowiec co Olimp. Kfd badania partii wykonuje w zew. firmie, nie ponosi takich kosztów własnych jak Olimp, więc jest tańsze. Szczególnie osoby uczulone na laktozę widzą co jest co. Jak mi gość mówi, że po izolacie osrrovitu ma sraczkę i wzdęcia a po kfd nie, to coś jest na rzeczy.

@picasssss1: kretyn, kfd straszna marka, za granicą nikt nie wie co
  • Odpowiedz
@Skogyr: dlatego kupuję od Polskiego producenta. Jeśli nie masz fantazji po laktozie to co za różnica od kogo białko bierzesz? To od mlekovity jest fajne i je stosuję. Inne albo się zbrylały albo źle rozpuszczały i były droższe.
  • Odpowiedz
@picasssss1: a kfd jest hiszpańska firma
Skoro masz gorsza filtracja serwatki i więcej śmieci w prochu masz tam mniej białka o c--------m aminogramie, ale już mi się nie chxe dlaej różnic podawać, z takim podejściem masz mleko w proszku najtaniej
  • Odpowiedz
@Skogyr: Nie mówię o pianie, a o grudkach. Ostrovit słabo wypada pod tym kątem bo nie ważne jak długo byś mieszał, trząsł to i tak zostają grudy i to dość pokaźnych rozmiarów, gdzie w przypadku innych producentów nigdy takiego problemu nie miałem.
  • Odpowiedz