Wpis z mikrobloga

Ktos jest w stanie wytłumaczyć to nagłe uwielbienie dla Tuska na Mirko? Jakaś opłacana akcja czy po prostu neuropki się zmobilizowały? I jeszcze ta logika z dupy gdy ktoś słusznie krytykuje Tuska. Jakie afery, przecież nie było żadnych afer? No tak, bo Amber Gold, taśmowa, hazardowa itd. to jest nic. A już w ogóle rozwala mnie argument, że podniesienie VAT i zabranie pieniędzy z OFE to była konieczność bo był kryzys i w sumie to dobrze zrobili, a to wina PiS, że teraz VATu nie obniżają i zabierają resztę z OFE. Ludzie kompletnie nie rozumieją, że Polska przeszła dosyć bezboleśnie światowy kryzys głównie dlatego, że jesteśmy po prostu nieznaczącym graczem w światowej gospodarce, do tego położenie geograficzne i struktura PKB też mają na to wpływ. I nie jest to w żaden sposób zasługa Tuska.

Najgorsze jest tylko to, że ci zwolennicy Tuska na drugim biegunie nie widzą nic innego nic PiS, a ich głównym argumentem jest "bo gdyby PiS wtedy rządził" lub "a za rządów PiS". Przecież to jest identycznie jak z dyskusją z pisowcem tylko u nich w drugą stronę. Kiedy wy imbecyle zrozumiecie, że #pispojednozlo ??

I to podniecenie jak to Tusk mądrze i pięknie mówi, jaki on to oświecony i ile się nauczył od tych polityków w Europie. Nauczył się jak wam robić wodę z mózgu i co wam nagadać żeby znowu wycisnąć z Polski ile się da do własnych kieszeni. Chcecie kogoś kto mówi rzeczowo i z sensem? To posłuchajcie bądź poczytajcie Mentzena lub Gwiazdowskiego.

#tusk #neuropa #polityka #polska #bekazlewactwa #lewackalogika
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adizj: ja jak w informacjach uslyszalem urywki z tego jego przemowienia i podniete jakie to bylo na wysokim poziomie, to mnie cos w sercu zabolalo. przyjechal pan poopowiadac farmazony swoim poddanym o AI i innych #!$%@? superechnologiach i zeby wzieli dupy w troki i zaczeli #!$%@?. nie wiem co ludzie maja w glowach ze ida sluchac takich farmazonow jak na jakims kazaniu. jego rzad mial 8 #!$%@? lat zeby sie
  • Odpowiedz
@adizj:

Doedukuj się na temat ZUS i zmian w OFE bo wygłaszanie zdań typu:

w praktyce było to załatanie dziury w piramidzie finansowej jaką jest ZUS, bo chyba nie zaprzeczysz, że ZUS to piramida finansowa?


jest ewidentnym samo-oraniem się w oczach każdego kto wie jak te mechanizmy działają, na czym polegały zmiany w ZUS w 1999 roku oraz transfer zobowiązań (wyłącznie obligacji emitowanych przez rząd RP czyli ten sam rząd
  • Odpowiedz
To kucowskie #!$%@? serio robi się już nudne. Żeby twierdzić, że PiS to to samo co PO to trzeba mieć wbity gwóźdź w mózg #pdk


@yuim: absolutnie nie dosłownie to samo, ale i tu i tu #!$%@? wyniki. ergo "to samo"

trzeba gwóźdź wyjąć z głowy żeby zrozumieć żeby nie głosować w kółko na dziadów którzy siedzą w sejmie od komuny. ja bym na mój ostatni wybór tj biedronia/wiosnę zagłosował jakby obiecał że nie będzie koalicji ze schetyną po wyborach. ja nie wiem co musi się wydarzyć żeby nowa krew pojawiła się w
  • Odpowiedz
Wybacz, ale bardziej wierzę artykułowi, który bazuje na statystykach i podaje konkretne dane niż wykopkowi idealizującemu rządy PO.


@adizj: To jest tylko artykuł, a nie raport czy badanie naukowe. Dodatkowo już Ci wytłumaczyłem dlaczego obiektywnie ten artykuł jest kiepski.

I jak nie idealizuje rządów PO - to ty je demonizujesz. PO miało wiele wad i słusznie straciło
  • Odpowiedz
no w sumie to według kucowskiej logiki to Amber Gold to nie jest afera, bo chcącemu nie dzieje sie krzywda.


@yuim: No chyba nie do końca XD No nie wmówisz mi, że Korwin mówi o tym, aby nie dotrzymywać warunków umowy i okłamywać bliźniego swego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adizj: fanatyków nie przekonasz.

Zamiast zlikwidować problem w OFE z inwestycja w obligacje, mozna bylo te pieniądze przenieść w część akcyjną, a nie do budżetu. Tak ZUS = budżet = kradzież, jakkolwiek by tego Neutopki nie tłumaczyły. Wymowne były też odwiedziny dzień przed wyrokiem Tuska u Rzellińskiego. Po kradzieży 150mld nic dziwnego, że budżet sie spiął. Porządziliby jeszcze z jedną kadencję i ukradliby drugą część.

Co do afery taśmowej -
  • Odpowiedz