Wpis z mikrobloga

Ktos jest w stanie wytłumaczyć to nagłe uwielbienie dla Tuska na Mirko? Jakaś opłacana akcja czy po prostu neuropki się zmobilizowały? I jeszcze ta logika z dupy gdy ktoś słusznie krytykuje Tuska. Jakie afery, przecież nie było żadnych afer? No tak, bo Amber Gold, taśmowa, hazardowa itd. to jest nic. A już w ogóle rozwala mnie argument, że podniesienie VAT i zabranie pieniędzy z OFE to była konieczność bo był kryzys i w sumie to dobrze zrobili, a to wina PiS, że teraz VATu nie obniżają i zabierają resztę z OFE. Ludzie kompletnie nie rozumieją, że Polska przeszła dosyć bezboleśnie światowy kryzys głównie dlatego, że jesteśmy po prostu nieznaczącym graczem w światowej gospodarce, do tego położenie geograficzne i struktura PKB też mają na to wpływ. I nie jest to w żaden sposób zasługa Tuska.

Najgorsze jest tylko to, że ci zwolennicy Tuska na drugim biegunie nie widzą nic innego nic PiS, a ich głównym argumentem jest "bo gdyby PiS wtedy rządził" lub "a za rządów PiS". Przecież to jest identycznie jak z dyskusją z pisowcem tylko u nich w drugą stronę. Kiedy wy imbecyle zrozumiecie, że #pispojednozlo ??

I to podniecenie jak to Tusk mądrze i pięknie mówi, jaki on to oświecony i ile się nauczył od tych polityków w Europie. Nauczył się jak wam robić wodę z mózgu i co wam nagadać żeby znowu wycisnąć z Polski ile się da do własnych kieszeni. Chcecie kogoś kto mówi rzeczowo i z sensem? To posłuchajcie bądź poczytajcie Mentzena lub Gwiazdowskiego.

#tusk #neuropa #polityka #polska #bekazlewactwa #lewackalogika
  • 108
  • Odpowiedz
Amber Gold


@adizj: weź mi wytłumacz na czym polega afera? były ostrzeżenia KNF a i tak idioci wpłacali im pieniadze
nie wiem w ogole czemu resztę obywateli powinno to obchodzić

jak dla mnie włączenie SKOKów do BFG to większy problem
  • Odpowiedz
  • 85
@yuim i jeszcze te afery z dupy xD Amber gold, gdzie nie było żadnej afery poza samą piramidą finansową i taśmowa, z której praktycznie nic nie wynika poza rozmową Parafianowicza.
  • Odpowiedz
@adizj: PO to takie same imbecyle jak PiS jedni bardziej pobozni. Wywodza sie z podobnych srodowisk znaja jak lyse konie. Lista afer w internecie poraża zarowno u jednych jak i drugich, skala nepotyzmu i kolesiostwa przebiła u obu kazda skalę. Jednak na wykopie jest znacznie wiecej trolli PO i wala we wszystkich porownaniamj typu jak uwazasz ze pis=po to jestes i tu wstaw dowolny inwektyw. Rozmowa z PIS/PO to rozmowa
  • Odpowiedz
Ktos jest w stanie wytłumaczyć to nagłe uwielbienie dla Tuska na Mirko?


@adizj: Organizacja, która zaprosiła i zorganizowała ostatni wykład jest opłacana przez uwielbianego na wykop.pl pana Sorosa oraz w wykładzie poprzedzającym wykład pana Tuska opluwano kościół katolicki i porównywano go do świń co również się cieszy na wykop.pl ''szacunkiem''. Więc masz swoją odpowiedź. xD
  • Odpowiedz
@adizj:

Ktos jest w stanie wytłumaczyć to nagłe uwielbienie dla Tuska na Mirko? Jakaś opłacana akcja czy po prostu neuropki się zmobilizowały?


Kucu młody, zalecam dwa razy dziennie modlitwę o powrót JE Donalda FranciszkaTuska do Polski. Na kolanach i twarzą zwróconą w stronę Brukseli. Jeśli PiS wygra następną kadencję to z tego kraju zostaną zgliszcza. No na prawdę nie rozumiem tego negowania rzeczywistości przez kucy twierdzących PiS = PO
  • Odpowiedz
  • 13
@precz_z_komunia: to samo mogę powiedzieć o tobie, jeśli uważasz, że rządy PiS i PO w jakiś znaczący sposób się różnią.

@yuim: obie partie są równie szkodliwe dla Polski. W ogóle polecam czytanie ze zrozumieniem, to że są jednym złem nie oznacza, że są identyczne tylko obie szkodzą.
  • Odpowiedz
  • 16
@yuim: a ja nie rozumiem tego, że jeśli ktoś nie popiera PiS ani PO to z automatu musi być kucem? W żadnym miejscu nie napisałem, że popieram Konfederacje, ale oczywiście neuropki wiedzą lepiej ile mam lat i jak wyglądam.
  • Odpowiedz
Ludzie kompletnie nie rozumieją, że Polska przeszła dosyć bezboleśnie światowy kryzys głównie dlatego, że jesteśmy po prostu nieznaczącym graczem w światowej gospodarce


@adizj: xD ale wiesz, że każdy kraj w Europie miał kryzys. Polska nie jest jakimś wyjątkowo nieznaczącym krajem. Polska gospodarka też nie była jakoś wyjątkowa pod względem struktury PKB.

Kiedy wy imbecyle zrozumiecie, że #pispojednozlo
  • Odpowiedz
  • 8
@Uri_: @Gwyn66: @yuim: uwielbiam te komentarze "jaką afera, nie było żadnej afery, no pokażcie gdzie ta afera" w momencie kiedy nawet wasza ulubiona stacja TVN nazywa Amber Gold największą aferą finansową ostatnich lat https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/amber-gold-kalendarium-wydarzen-co-ustalono-w-tej-sprawie,750620.html

Chociażby opieszałość prokuratury oraz sądów i działanie w Gdansku pod płaszczykiem Adamowicza jest zastanawiające.

Normalnie jakąś nagroda wykopowego Goebbelsa by się przydała dla takich ancymonów jak wy.
  • Odpowiedz
@adizj: Bo Tusk to patriota w przeciwieństwie do Kaczyńskiego który jest partiotom. Wysrywy z konfederacji i innych gówien interesują tylko przyszczatych stulejarzy.
  • Odpowiedz
@adizj:

Chociażby opieszałość prokuratury oraz sądów i działanie w Gdansku pod płaszczykiem Adamowicza jest zastanawiające


No i powiedz mi teraz gdzie tutaj jest ta słynna wina Tuska. Czekam.
  • Odpowiedz
  • 13
@JakovKarnic: czy jakiemukolwiek znanemu politykowi związanymi z różnego rodzaju aferami w ostatnich latach coś udowodniono? Nie. Dlaczego? Bo rączka rączkę myje, my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych i tak sobie będziemy rządzili na przemian do usranej śmierci bo najłatwiej jest ogłupiać naród, który jest podzielony i zajęty wzajemnym obrzucaniem się gównem. Przecież taki @JakovKarnic czy @yuim są za głupi i w życiu nie wpadną na
  • Odpowiedz
@adizj: ja nie twierdze że to nie była afera finansowa, tylko nie uważam tego za aferę obciążającą rząd

do rządu PO-PSL mam mega żal za włączenie SKOKów do BFG, z obawy przed politycznymi skutkami ich upadku
  • Odpowiedz