Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MandarynWspanialy: z czystej ciekawości, dlaczego wskazanie miejsc, gdzie powinna być wywieszona flaga z godłem oznacza, że może ona być wywieszana tylko tam? Dlaczego to wyłącza pozostałe obiekty? Można byłoby to rozumieć że ustawa zakłada wywieszenie flagi z godłem w poszczególnych warunkach, ale nie zakazuje wywieszania w innych.
  • Odpowiedz
Aktualnie flagę państwową z godłem Rzeczypospolitej Polskiej podnoszą:

(... lista podmiotów ...)

Czyli flagi z godłem (pomimo, że jest ona flagą Polski) NIE WIESZAMY W DOMACH.


@MandarynWspanialy: owszem wymienione podmioty taka flagę podnoszą ale gdzie jest napisane że podnoszą ja te podmioty tylko i
  • Odpowiedz
Czyli flagi z godłem (pomimo, że jest ona flagą Polski) NIE WIESZAMY W DOMACH.


@MandarynWspanialy: Skoro jest to symbol, to mam w------e na te flagi. W końcu to symbol i nic więcej, czy z orzełkiem, czy z napisem miejscowości, jeden c--j i tak w życiu nigdy flagi nie trzymałem, bo jestem globalistą. Trzeba mieć ostro nasrane we łbie, by mieć j-----e o to, czy kawałek szmaty, który jest tylko symbolem
  • Odpowiedz
@MandarynWspanialy: JA P------E JAK MNIE W-------Ą TAKIE CIOTY, NO K---A. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY FLAGOMAN USTAWOWY ROZMIAR OO JAKA DOBRA USTAWOWA, PODKREŚLAM USTAWOWA FLAGA. ALBO „OO KUPIE SOBIE JAKĄŚ FLAGĘ, ALE NIE JAKAŚ Z TYSKIEGO, MUSI BYĆ BEZ NAPISU, JESTEM LEPSZY BO JA MAM BEZ NAPISU A WY CO NADAL Z CARREFOURA CZY Z LIDLA?
  • Odpowiedz
@MandarynWspanialy: Rozumiem że jak się uprzec to można to można to uznać za brak szacunku, jednak ludzie wieszają barwy narodowe w geście solidarności ze swoim krajem i raczej przyświecają im szlachetne pobudki. Nie wiem po co od razu wyzywać od kretynów i dzielić się jeszcze bardziej. Te barwy coś symbolizują i między innymi symbolizują pewną solidarność z własnym narodem i ze swoimi rodakami. Takie posty też są zaprzeczeniem tej solidarności.
  • Odpowiedz