Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3997
Nigdy nie wiedziałem o co chodzi z tą nocna zmiana, bo zwyczajnie w nocy nie mirkowalem. Teraz jestem na wakacjach w innej strefie czasowej to pomyślałem sobie "o dobra okazja spojrzeć na Mirko i zobaczyć co to ta nocna". #!$%@?, co za ściek :D

#nocnazmiana #oswiadczeniezdupy
  • 67
  • Odpowiedz
@000loki: generalnie wypok to ściek i dopóki nie zczarnolistujesz osób i tagów które ci nie odpowiadają, to tak to wygląda (tak wiem, sam jestem u wielu na czarnej). Nocna jest o tyle dobra, że generalnie mniej osób pisze więc odpuszczamy sobie tagowanie, moderacja nie wnika (przez co przechodzi różny syf ale jest większy luz), i generalnie klimat jest bardziej kameralny
  • Odpowiedz
@000loki: Nocna to jest takie gówno, że jest gorsza niż wszyscy #!$%@? patostreamerzy i bigbrothery razem wzięte, bo tamto można chociaż zczarnolistowac i nie widzieć nigdy więcej. A wystarczy że obudzę się przypadkiem o 6 rano i od razu widzę to całe żenujące gówno jakie wypisują.
  • Odpowiedz
Obie strony są #!$%@?, skoro musicie się między sobą kłócić, kto jest lepszy. Czasem lubię poczytać posty z nocnej, ale bez przesady jak tam codziennie wrzucane jest zdjęcie tej dziewczyny z Black Mirror, która wygląda jak Gonciarz. Parę innych postów też się non stop powtarza.
  • Odpowiedz