Wpis z mikrobloga

Tak kminie, ta żona Oberyna co to ją schwytał Euron jako dar dla Cersei... To ona chyba jeszcze żyje nie? Bo Cersei zabiła jej tą córkę trucizną i powiedziała że będzie ją trzymać w tym lochu żeby ta patrzyła jak ciało jej córki gnije, że będzie ją karmić siłą żeby tylko ta się lampiła na to ciało.

Więc w sumie ciekawe czy bedzie jeszcze jakiś wątek z nią czy D&D zapomnieli całkowicie o tej sytuacji xD
#got #graotron #gameofthrones
  • 16
@EuronGreyjoy: @ShowMeUrBebzon: A macie jakiś pomysł na Ellarię? Widzowie jej nie cierpią, kolejna po Yarze akcja z odbiciem byłaby bezsensowna, w Dorne, gdzie pewnie jest chaos, raczej nie znaczy tyle, żeby mogła robić za jakiegoś zakładnika pozwalającego uzyskać lojalność Dornijczyków. Myślę, że prędzej może wrócić wątek Edmure'a. W końcu widzieliśmy jak niewielka, ale jednak armia Tullych opuszczała Riverrun. Sam Edmure jest pewnie w niewoli, pod kontrolą Cersei. Chociaż w sumie
@Jan_K: Powiem tak: zostały trzy odcinki. Na moje oleją wątek Riverrun i Dorne. Bo czy randomowego widza to obchodzi? Nie. Randomowy widz chce smoków i napierdzielanki. Teraz czeka nas już tylko walka pomiędzy Danką, Jonem i Cersei.
@EuronGreyjoy: Pewnie tak, pisałem "prędzej", ale to nie znaczy że myślę, że będzie. Co prawda Riverrun jest po drodze, ale obecnie geografia ma bardzo niewielkie znaczenie w serialu. Chociaż niby w trzech odcinkach jakiś wątek szukania sojuszników, czy intryg można jeszcze wrzucić. Trochę bez sensu robić sezon, w którym na 6 odcinków 2 to bitwy i 2 to przygotowania do bitew. Może się znudzić.

Osobiście mam jeszcze jakąś drobną nadzieję, że
@Methes: Dobra, nie będę się wypowiadał tak zdecydowanie za widzów, choć pewnie nawet wśród ogółu byłaby w topce najmniej lubianych postaci. Natomiast wśród ludzi, którzy przeczytali książki bądź chcą jakiegoś sensu w serialu jest niewątpliwie znienawidzona, jak cały durny wątek Dorne. Może sama w sobie nie jest tak fatalną postacią jak te dziewczyny z Dorne, ale jednak jest twarzą jednego z głupszych wątków w GoT.
@Jan_K: Przecież ogólnie wątek Dorne to jest uberwątek właśnie. O wiele ciekawszy niż Dorzecze, Dolina, Dothrakowie, Pyke.
Po prostu Dedeki to kretyni i każdy ciekawy wątek zabili jeśli nie było tam seksu, smoków albo Janka
Przecież ogólnie wątek Dorne to jest uberwątek właśnie.


@Methes: Co to znaczy ogólnie? W serialu? W serialu to przecież totalny gniot. Natomiast z książkowym ma mało wspólnego. O niecierpieniu Elarii pisałem oczywiście w kontekście serialu.
@EkgScam: O, też mam taką nadzieję, a na 99% tego wątku nie będzie. Zresztą Jon jest raczej budowany jako postać wszystko wybaczająca, jeszcze w Castle Black powiesił Olliego, ale obecnie robi trochę za przeciwieństwo Danki, która ma większe zapędy do karania (patrz spalenie ojca i brata Sama)