Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Brak seksu...;/ To wykancza !

Witam !

Postanowilem napisać mimo ze moze juz byc taki temat , ale w sumie kazdy jest indywidualny a mnie to męczy !

Jestem z dziewczyna juz 9 msc. Osobiscie dla mnie to długo bo zawsze nie zalezalo mi na stabilnym dlugim zwiazku , ale teraz smialo moge przyznac ze mam zwiazek taki jaki chcialem czyli oparty na silnych zasadach .


Jednakze nie ma rzeczy idealnych , jak to mówią .

Mam 18 lat , a moja partnerka 16 . Jestesmy 9 miesiecy a rzecza ktora mnie zaczela wykanczac jest BRAK SEKSU.

Troche juz jestesmy razem , nie jest to przypadkowe spotkanie i mysle ze juz dawno pora na ten pierwszy raz !


Nasza seksualnosc opiera sie na pettingu , ktory nie jest dla mnie szczytem marzen !

Baaa co wiecej nawet petting sie rzadko zdarza i zawsze jest inicjowany przeze mnie , a partenerka często nawet nie chce..;/Denerwuje mnie to bo czesto ja chce a nie dosataje!

A temat seksu hmmm "Jeszcza mamy czas" , "To nie pora"


Wogole kazda inicjacja peetingu , zachowan seksualnych , podniecajacych wychodzi ode mnie , a mnie to juz #!$%@?!

Ilez mozna dawac a nie dostawac ?


Rozstanie nie wchodzi w gre bo Kocham Ja i uklada Nam sie dobrze , a problemy trzeba pokonywać Smile

Dajcie rady co robic jak sie zachowac by po prostu ona bardziej PRAGNELA SEKSU ITP. ?


http://www.podrywaj.org/forum/brak_seksu_wykancza
  • 2