Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wspomniaĺa coś o sytuacji z chłopakiem. Musiało coś bardzo nie pyknąć między nimi, że kobieta poszła dz innym i czuła wyrzuty. No ale jakiś tępy mireczek wtarabanił się w cudze życie i je pokomplikował. Jedyne dobro, to nauka ludzi by nie chwalili się swoją prywatnością w internecie, gdy chcą przed kimś coś ukryć, bo debili którzy to przekażą nie brakuje ;)
chciałbyś być z locha która kogoś zdradziła ?

Bo ja nie. I


@Deno: hej, ale dlaczego ten koleś który zapodał tego posta zrobił screen tylko fragmentu? Zobacz co ona dalej tam pisze że nie żałuje bo jakaś tam jest sytuacja z tym chłopakiem - może ten chłopak zdradzał ją na lewo i prawo i to jest w ramach rewanżu, może jest impotentem, a może jeszcze coś innego. Najgorzej to jak wszyscy
jak jest impotentem to po co z nim jest?


@Jelon7: czytaj proszę ze zrozumieniem, podałam jedną z możliwych przyczyn - nie znam jej tak naprawdę. Nie znam jej, bo autor screenu uciął go w tym miejscu (ciekawe dlaczego, czy dlatego że dalszy ciąg nie pasował mu do tej krucjaty?) i daje się odczytać tylko, że ma jakąś nieciekawą sytuację z chłopakiem.

Po co z nim jest? Może nadal go kocha i
no tak bo jak ktoś coś zrobił to ja też mu mogę to zrobić,


Możesz. Ale nie powinieneś. No ale co ty jesteś - ksiądz, który napomina obce osoby?

"impotent? Po co iść do lekarza z nim i mu pomóc lepiej go dobić ruchając Mokebe."

A jeszcze lepiej jest go dobić upowszechniając w internecie i przed znajomymi że jest rogaczem - to dopiero fajna akcja.

Weź się gościu zastanów bo brzmisz jak
Cóż życzę Ci żeby twój partner nigdy nie chwalił się w necie jak to bez skrupułów Cię zdradził nie ważne co by się między wami nie wydarzyło, d


@Deno: Dziękuję za życzenia, również Ci tego życzę - a nawet więcej - życzę Ci żeby Twoja partnerka nie tylko się nie chwaliła czymś takim, ale żeby czegoś takiego nie zrobiła, tzn. żeby nigdy Cię nie zdradziła.
pozdrawiam