Wpis z mikrobloga

@asd1: poproszę o adres na priv w celu wysłania rachunku za leczenie onkologiczne, bo po przejrzeniu jego wpisów muszę sobie takie zafundować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już niejeden Mirek miał z tym gościem jakieś dziwne sytuacje, ale widzę że z miesiąca na miesiąc rozkręca się jeszcze bardziej i stężenie #rakcontent rośnie w zatrważającym tempie. Tutaj można poczytać trochę więcej o poprzednich "zatargach": https://www.wykop.pl/wpis/38852321/wykop-giodo-mirki-wczoraj-uzytkownik-ethc-wielokro/
@kobiaszu: O jezu, ale ty jesteś niedomyslny. Skoro wyznaczam nagrodę za dane aby polecieć do gościa się z nim napić to sam mi w końcu napisze adres i się napijemy whiskacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wypatruj złych intencji u ludzi. Nie jestem jakimś dresem abym latał po świecie i lał po ryjach ludzi. Mam zasade, masz problem? To się spotkaj i się ze mną napij, będzie
@asd1: @Duze_piwo: @KrwawyPacyfista: @Cybek-Marian:

A moze zrobic by tak koledze @Stivo75 mała wizytację? Skoro jest takim kozakiem i każdemu grozi pozwem, "piciem whisky" i tym podobnymi rzeczami, to w sumie chętnie sam bym z whisky wpadł do niego. Tak niespodziewanie. Jego dane osobowe latają po internecie, o ile sa prawdziwe, ale to spokojnie można zweryfikować.
Koleś od bardzo długiego czasu mnie strasznie #!$%@?, jestem w stanie wyłożyć jakaś
@Stivo75:
Z każdym temat załatwiam tak samo. Znajduję dane osobowe, wsiadam w samolot i z adresem w ręku lecę do gościa, pukam do drzwi i mówię
- Hej, ty jestes @Stivo75?
- Tak
- To albo wypijesz ze mną whiskey i sobie wyjaśniamy kilka spraw albo nie dołączasz do grona fajnych ziomkow i będę pił sam.

A ty co myślałeś? Że co chce zrobić?... Ze chce ciebie.... pobić? Buahahhahahahah Serio?
@asd1: Jaką akcję niby? Pokaż mi gdzie w mojej wiadomości jest groźba jakakolwiek? Robisz gownoburze nie wiadomo o co. Najpierw mnie tutaj wyzywasz i szukasz zaczepki a jak ci odpowiadam to wołasz administrację, policję, FBI i wszystkich ziomków aby ciebie ratowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To trochę takie... lamerskie nie sądzisz?