Wpis z mikrobloga

@asd1: Posłuchaj mnie uważnie koleś. Napisałem tobie wyraźnie abyś się ode mnie odczepił i dał mi spokój i przestał mi dokuczać.
Ta cała sytuacja jest wyłącznie z twojej winy, bo nie potrafisz się ode mnie #!$%@?Ć
Szukasz ciągle zaczepki i non stop mi #!$%@? w komentarzach wyzywając mnie.

Czego jeszcze zatem oczekujesz? Że będę grzeczny jak mi dokuczasz i #!$%@?? Nie nie będę i będę reagował coraz większą agresją na twoje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Stivo75 Jaką agresją, typie? Przecież chciałeś umówić się na wspólne picie, więc o co chodzi? Nie wybielaj się, bo zgłoszenie o groźbach i tak zostanie wystosowane. Wzbudziłeś we mnie lęk i realne zagrożenie, czuję, że moje zdrowie i życie może ulec pogorszeniu przez Ciebie. Teraz tak czy inaczej zobaczymy się na pewno. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Mam zasade, masz problem? To się spotkaj i się ze mną napij, będzie rozwiązany.


@Stivo75: Nie wiem czy picie alkoholu z obcym, po zatargu, jest najlepszym rozwiązaniem, bo alkohol każdy wie jaki jest, a wystarczy tylko iskierka... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Nic nie odwracam, staram się przekazać @asd1 od dwóch dni aby dał mi spokój i przestał mi dokuczać, podczas gdy on ciągle szuka zaczepki. Ja nic do niego nie mam, nie interesuje mnie ale coraz bardziej swoimi tekstami mi dokucza i wyprowadza mnie z równowagi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@asd1: Nie chce mi sie jechać i realnie wyjaśniać mentalnego trzynastolatka, który zaczął internetowy konflikt a następnie zarzucając nam, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, rakiem się z niego wycofuje. Nie trzeba być mistrzem czytania między zdaniami, aby zrozumieć że pierwsze jego wiadomości to groźba. Później obsrał zbroję, aby nikt mu pismem ze swojej kancelarii nie groził. I jeszcze tekst o nagrodzie za dane osobowe ¯\_(ツ)_/¯. Może dobrze by było zrobic znalezisko
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: Słuchaj, ja mu pisze żeby dał mi spokój bo tylko eskaluje konflikt. On mi dokucza coraz bardziej i nie przestanie tego robić.
Co ja mam zrobić twoim zdaniem? Stać bezczynnie i odbierać wiadomości w których mi pisze "Ty cioto"

Co to jest....?!?
  • Odpowiedz
I dalej to robisz, dalej mi dokuczasz. Przyjemność ci sprawia dokuczanie innym? Czerpiesz z tego satysfakcję?


@Stivo75: o proszę, raptem traktujesz to jak dokuczanie? Wcześniej jakoś Ci nie przeszkadzało to, że Ty dokuczałeś innym "biegając" za nimi po różnych wpisach/znaleziskach i wypisując do nich zaczepne komentarze, strasząc na priv odwiedzinami i adwokatem, czego dowód mieliśmy na dołączonych tu screenach i linkach. Już wiesz jak to jest? Może dzięki temu w końcu
  • Odpowiedz
@Stivo75: Hmmm... Chodziło mi o treść prywatnej wiadomości... Poczekam i trzy lata, przelecę 5k kilosów, zdobędę twój adres... Treść, która z pewnością nie miała na celu umówienia się na pokojową flachę bimbru.

Twoja wiadomość do @asd1 w żadnym stopniu nie była wiadomością "przyjazną".

Może i jesteś mitomanem i potrzebujesz atencji. Spoko, skoro sporo osób tak twierdzi, to przyjmij to do wiadomości i bądź nadal sobą. Nikogo tym nie krzywdzisz, po prostu
  • Odpowiedz
@Stivo75: Podlinkowany komentarz znam i zaplusowałem go kilka godzin temu.

Mnie też wiele razy ktoś źle ocenił. Ale ja się tym nie przejmuję, bo liczy się ocena tych, którzy cię znają, a nie tych, którzy "myślą", że cię znają.

Olej opinie innych, bo albo dostaniesz wrzodów żołądka, albo walniesz na zawał.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hiszpan_Jan No to już wiemy kto jest jej głównym elementem. @Stivo75, Ty nasz bohaterze, nie wstydź się. Czemu nie odpiszesz mi na priv, że odkryłem Twoje konto na fejsbuku oraz wszelkie inne dane? Nie potrzebowałem do tego ogłoszenia na forum warezowym ani też 10 klocków. ( ͡º ͜ʖ͡º) To Ty nie jesteś anonimowy, a rzucasz się jak typowy anonek. (ʘʘ)
  • Odpowiedz