Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1562
Dostałem snapa od różowej że idzie spać, ma wolna chatę i wczoraj wpadł do niej i do jej brata kolega. Ten typ spał z nią w łóżku, jest gejem i w sumie #!$%@?łem się, bo mają cała chatę wolna a typ śpi z nią w łóżku. Do mnie są sapy o mojego przyjaciela dziewczynę, bo mnie podrywała cały czas, ale nie leżałem z nią w pokoju nawet sam na sam, a laska sobie śpi z typem, którym niby jest gejem.


##!$%@? #zwiazki
  • 448
@CzujkiPolaka: 21 i 25

No to powiem tak. Zachowała się jak dzidzia. W ogóle, co to logika być w związku i spać w jednym łóżku z gejem. ¯_(ツ)_/¯ mógł spać na ziemi jeśli jest takim dobrym "kolegą". Sama, jako kobieta, mam wielu kolegów, również i gejów. Żaden z nich nie pozwoliłby sobie spać ze mną w łóżku z szacunku i do mnie, i do mojego partnera.
Still, cza obgadać. A jak
@CzujkiPolaka: ooo widzę cytat z KęKę ( ͡° ͜ʖ ͡°) szanuje szanuje. Mam takie samo zdanie, ale wydaje mi się, że ona ma zupełnie inne podejście. Miałem wstawać do pracy, ale nie chce mi się i wziąłem dzień wolnego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No ba. Kiki swój chłop.
Wiesz, może wystarczyłoby to obgadać. Nie trzeba wszystkiego od razu przekreślać, jeśli wcześniej nie odwaliła
Skoro jesteście już dorośli, to do sprawy należy podejść dorośle. Nie ukrywam, zachowała się idiotyczne, ale może nie była świadoma tego, że tak to odbierzesz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daeun: Teraz to nie wiem czy ma, wiem, że miał kiedyś i w sumie są dobrymi kumplami. A da się jakoś jeszcze raz obejrzeć zdjęcie na snapie, żeby zrobić screeny? Bo ja nie jestem zbyt techniczny jeżeli chodzi o snapa. W sumie mam tylko dlatego że ja poznałem i jej rodzinę. A tak to nie używam nigdy bo nie widzę sensu.
@daeun: Teraz to nie wiem czy ma, wiem, że miał kiedyś i w sumie są dobrymi kumplami. A da się jakoś jeszcze raz obejrzeć zdjęcie na snapie, żeby zrobić screeny? Bo ja nie jestem zbyt techniczny jeżeli chodzi o snapa. W sumie mam tylko dlatego że ja poznałem i jej rodzinę. A tak to nie używam nigdy bo nie widzę sensu.

Nie da się odtworzyć jeśli: zamknąłeś apkę, zmieniłeś kartę. (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@CzujkiPolaka: No raczej była świadoma. Bo jakies 2 miesiące temu pytała czy nie będę zły, jeżeli po imprezie będzie spał u niej ten sam typ, bo ma ciężka sytuację rodzinną. (Ma tylko ojca, który wyszedl z więzienia niedawno). Mówiłem, że może spać na podłodze, to odparła że ona go zna dłużej niż mnie i nie będzie przyjaciół na podłodze kłaść.
@CzujkiPolaka: No raczej była świadoma. Bo jakies 2 miesiące temu pytała czy nie będę zły, jeżeli po imprezie będzie spał u niej ten sam typ, bo ma ciężka sytuację rodzinną. (Ma tylko ojca, który wyszedl z więzienia niedawno). Mówiłem, że może spać na podłodze, to odparła że ona go zna dłużej niż mnie i nie będzie przyjaciół na podłodze kłaść.

No to sama mogła się położyć na podłodze. No bitch pls.
Jak rozmowa nic nie da, to zagrałabym w jej grę i zaprosiła na noc jakąś koleżankę lesbijkę. Na pewno jakąś masz.
Czasami rozmowa nie wystarczy i trzeba nauczyć różowy na jej własnej skórze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@CzujkiPolaka: Ona nie widzi w tym problemu i nie widziała. Ma 25 lat a momentami serio była dziwna i odwalala dziwne akcje. Teraz zrozumiałem przynajmniej, że nie pasujemy do siebie. Wczoraj jeszcze gadałem z kumplem, że u mnie i dziewczyny wszystko w porządku i rozmawiamy już jako para na dość zaawansowanym etapie związku, a dzisiaj czuję się jak gówno.