Wpis z mikrobloga

@Zygmuntelloo: a ja wlasnie uwazam, ze takie miejsca jak ta grupa sa potrzebne. Wiesz dlaczego? Bo sporo kobiet podczas takiej sytuacji boi sie i uwaza, ze cos z nimi nie tak. naprawde nie zdajecie sobie sprawy z tego jak to jest. Nie kazda kobieta wie o tym, ze np podczas seksu zdarza sie, ze pochwa sie zapowietrzy i puszcza „bąki”. Dla was moze byc to smieszne, ale dziewczyna moze odbierac to
  • Odpowiedz
@Zygmuntelloo: ale nie kazda kobieta pojdzie do psychologa mowic o swoich problemach. Owszem, sa ginekolodzy, ale bardzo duzo mlodych kobiet boi sie do niego isc. Zrozumienia szukaja u innych dziewczyn. Nie widze nic zlego w rozmowach na takie tematy na grupce na fb. Na tych calych chlopakach bez tabu rowniez sa poruszane podobne tematy. Dlaczego tamtyvh ludzi tak nie potepiacie?

@LadniePieknie: oczywiscie, ze bylaby lepsza edukacja w szkole. Ale kazdy
  • Odpowiedz
@fAzI: klucz? blagam cie, wole miec faceta ktory szanuje swojego fiuta i nie wpycha go byle gdzie. Twoje zdanko potwierdza tylko czysta dyskryminacje. Facet moze sobie ruchac ile chce, ale kobieta nie moze bo jest dziwka szonem #!$%@? szmata i tak dalej? Serio?
  • Odpowiedz
@MonsterQ1234: ja nie uwazam, ze to jest smieszne. tak samo, jak w przypadku dziewczyn, ktore sa dziewicami. Nie pojmuje w ogole osmieszania ludzi na podstawie ich zycia seksualnego. To jest indywidualna kwestia. Nie ma w tym ani nic smiesznego ani dziwnego czy sprzecznego z natura. Dopoki nikt nikogo nie krzywdzi, zyjcie i dajcie zyc innym
  • Odpowiedz
@fAzI: zdrada nie jest czym? Bo nie rozumiem?
Zdrada jest ponizej jakiejkowiek krytyki bo RANI i KRZYWDZI drugiego czlowieka. i pluje na takich ludzi, nie mam do nich nawet odrobiny szacunku. Ale babka czy facet, ktorzy po prostu korzystaja sobie z zycia nikogo przy tym nie krzywdzac? Co z tym zlego?
  • Odpowiedz
@fAzI: no wlasnie nie. Afera jest glownie o to ze dziewczyny opowiadaly na forum o swojej seksualnosci. Temat zdrady jest moze na jednym screenie i tu faktycznie, serio zgadzam sie z tym zeby napisac do jej meza bo ja na jego miejscu tez chcialabym wiedziec. Chociaz prawda jest taka, ze oliwa sprawiedliwa i zawsze wyplynie na wierzch. Predzej czy pozniej i tak by sie to wydalo- faktycznie lepiej dla tego ziomka,
  • Odpowiedz
@fAzI: zreszta, kobiety sa dokladnie takimi samymi #!$%@? jak mezczyzni. Co, chcesz mi powiedziec, ze faceci nie zdradzaja, albo zdradzaja rzadziej? nie ma na to zandej reguly... facet rowniez potrafi byc #!$%@?, ktory wykorzysta i kopnie w dupe, albo bedzie lecial na dwa fronty. Taka jest prawda. I co to znaczy za mam wszedzie drzec jape ze wszyscy faceci to #!$%@?? przeciez oboje dobrze wiemy, ze nie kazdy facet taki jest,
  • Odpowiedz