Wpis z mikrobloga

Wiadomości od mesjasza @RicardoMilos :

Pewne osoby nie potrafią zrozumieć o co chodzi w tym projekcie. To nie jest żaden Klaudiusz, to nie jest żadne atakowanie polek bo się ruchaja. Znaczy taki był zamiar na początku, ale o tym za chwilę. Nie wymyslajcie teorii z dupy wziętych, że Julia G. jest tutaj wrogiem numerem jeden. Jedyne co zrobiła to się #!$%@? do wykopu, bo ktoś jej na IG spamil jakąś listą. Jej grupie też się oberwie (u cioci Julki, pmc, bez tabu dla wszystkich).
Jaki był zamiar tego projektu? Pokazywanie najglupszych wypowiedzi 15 latek jakie to one są w łóżku i ile razy dostała cumshota. Tak było na początku. Dostałem screena od pewnej osoby z wykopu jak jedna z kobiet przyznaje się do zdrady swojego męża. Szybka akcja, zebranie dowód i poszła wiadomość do niego. Nie jest to jedyna osoba która się przyznała do tego

Dalej planuje upubliczniac takie osoby i zgłaszać je do ich partnerów.
Co planuje dalej? To samo co wczoraj. Jestem już na grupach u Julki i na DBT i zamierzam dalej szukać osób które zdradzają i oszukują swoich partnerów. To tyczy się również grup męskich (CBT). Tam też już jestem. Jula miała rację, wykop jest wszędzie.

Mam miesiąc czasu na przygotowanie postów, planu.
Dzięki za wsparcie Mireczki #pdk, widzimy się w Maju
#dziewczynybeztabu
t.....l - Wiadomości od mesjasza @RicardoMilos :

Pewne osoby nie potrafią zrozumie...

źródło: comment_P6mLsx1OGaPlaJHHx1PcUG7p2RwWLfFx.jpg

Pobierz
  • 45
@gansevudei Napisanie wiadomości do chłopaka czy męża o tym, że jest zdradzany to nie lincz, a zdradzanie i okłamywanie partnera podczas planowania przyszłości to realne niszczenie życia. Na pewno większość takich chłopaków jest wdzięczna za pokazanie dowodów zdrady niż dowiedzieć się po 10 latach, że twoja żona co tydzień #!$%@? się z kimś innym. Jak widać nie dociera to do twojego witaminkowego łba, albo lubisz gdy twój chłopak #!$%@? się z jedną
@trll: Dopóki akcja celowała w zdradzających to było ok, piętnowanie nieletnich już trochę gorzej bo podejrzewam że połowa zmyślała bo moda, ale szczucie na dosłownie wszystkich i wyzywanie od #!$%@? przegięło pałkę. Wykopowych akcji nie należy robić na szeroką skalę bo po paru godzinach stają się parodią samych siebie.
@gansevudei: niszczyć życie dobre sobie. Wyobraź sobie że twoj typ cię zdradza. Żyjecie sobie szczęśliwie bierzecie kredyt na dom pierwsze dziecko potem drugie życie jest cudowne. Tylko że on zdradził cię tym razem z taką z którą teraz chce być. Na którym etapie wolałabys mieć zniszczone życie?
@gansevudei: Skoro mają wystarczająco odwagi żeby chwalić się zdradami w internecie to niech liczą się z konsekwencjami.
NIKT im nie kazał zdradzać ich partnerów.
NIKT nie kazał im o tym opowiadać na grupie.
Swoją drogą upublicznianie tego może być całkiem dobrym pomysłem. Gdy zobaczą ilość ludzi, która to skrytykuje to może w końcu zrozumieją, że robią źle (bo same pewnie nad tym myślały, ale doszły do wniosku, że w sumie, to
@MechanicznyTurek: Zgadzam się, że akcja powinna pozostać tylko na pisaniu partnerom obu płci o zdradach, a to że wybiło szambo przy tym jak 15 latki się chwalą jakich przygód to one nie przeżyły to niestety efekt uboczny. Pośmiać się z tego można, ale wysyłanie tego rodzicom etc. dla mnie także nie ma sensu. Nie widze za to żadnego problemu napisać jak druga połówka się puszcza, bo się znudziła
@trll: zle to robisz. Nie mów gdzie jesteś, nie alarmuj, napisz jakis algorytm ktory z tych profili zbierze unikalne posty kazdej uzytkowniczki, przefiltruj gdzie była zdrata a potem zmudnie manualnie wal do partnerów i jak juz objedziesz tak duza ilosc lasek, wtedy rób artykuł i publiku. Po co alarmujesz?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bohaterem można być, działając w cieniu.