Wpis z mikrobloga

Wiadomości od mesjasza @RicardoMilos :

Pewne osoby nie potrafią zrozumieć o co chodzi w tym projekcie. To nie jest żaden Klaudiusz, to nie jest żadne atakowanie polek bo się ruchaja. Znaczy taki był zamiar na początku, ale o tym za chwilę. Nie wymyslajcie teorii z dupy wziętych, że Julia G. jest tutaj wrogiem numerem jeden. Jedyne co zrobiła to się #!$%@? do wykopu, bo ktoś jej na IG spamil jakąś listą. Jej grupie też się oberwie (u cioci Julki, pmc, bez tabu dla wszystkich).
Jaki był zamiar tego projektu? Pokazywanie najglupszych wypowiedzi 15 latek jakie to one są w łóżku i ile razy dostała cumshota. Tak było na początku. Dostałem screena od pewnej osoby z wykopu jak jedna z kobiet przyznaje się do zdrady swojego męża. Szybka akcja, zebranie dowód i poszła wiadomość do niego. Nie jest to jedyna osoba która się przyznała do tego

Dalej planuje upubliczniac takie osoby i zgłaszać je do ich partnerów.
Co planuje dalej? To samo co wczoraj. Jestem już na grupach u Julki i na DBT i zamierzam dalej szukać osób które zdradzają i oszukują swoich partnerów. To tyczy się również grup męskich (CBT). Tam też już jestem. Jula miała rację, wykop jest wszędzie.

Mam miesiąc czasu na przygotowanie postów, planu.
Dzięki za wsparcie Mireczki #pdk, widzimy się w Maju
#dziewczynybeztabu
Pobierz t.....l - Wiadomości od mesjasza @RicardoMilos :

Pewne osoby nie potrafią zrozumie...
źródło: comment_P6mLsx1OGaPlaJHHx1PcUG7p2RwWLfFx.jpg
  • 45
@trll: a nie myslales o tym zeby zajac sie swoim #!$%@? zyciem? xd serio latwo ci niszczyc zycie obcych sobie ludzie, ale czesto nawet wiedzac o zdradach wsrod swoich znajomych ciezko jest podjac decyzje o powiedzeniu o zdradzie, nigdy nie wiesz jaka jest sytuacja miedzy tymi osobami. chore gowno