Wpis z mikrobloga

Oczywiście już zaczęło się pisanie do rodzin, że ich dzieci uprawiają UWAGA!!! S-X. Oficjalnie to miało być ratowanie od życia z osobą zdradzającą, ale wiadomo, że to jest akcja ludzi, którzy nienawidzą kobiet więc przerobiło się w stalking i gnębienie :). Ehh pomyśleć, że też byłem blisko takiego gówna w głowie.

P.S.jednej dziewcznie co napisała, że miała 5 (jakby to było dużo xD) partnerów sexualnych pisali na insta, że jest szmatą i k---ą, tacy to wojownicy o dobre obyczaje. O ile akcja miała na początku minimalną szansę powodzenia, to zamieniła się (jak większość takich akcji na wykopie) w ściek i szkalowanie każdej dziewczyny, która śmiała uprawiać s-x z więcej niż 1 osobą lub wcześniej niż przed 22 rokiem urodzenia. Smutne.

#niepopularnaopinia #dziewczynybeztabu
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mwmichal: Cześć wykopu to generalnie dno. Pod c-----ą przykrywką obrońców moralności kryją się ludzie, którzy po prostu chcą się nad kimś poznęcać. Tu nawet nie chodzi o te laski, ale ogólnie. Z jednej strony typ z wykopu jarający się patologią, a z drugiej osoba, która zrobiła lub napisała coś głupiego w internecie. Chodzi tylko po o to aby poczuć się lepiej, a jest się dużo gorszą osobą od tej, którą
  • Odpowiedz
@typbezoszczednosci95: bo Twój ojciec kumplom mówił, że fajnie się Twoja mamę rucha ale Tobie o tym nie mowil, po prostu o seksie fajnie się rozmawia albo ze znajomymi bardzo bliskimi, albo np. na grupach temu dedykowanych ale nie w rodzinie. Wydaje mi się, że to jest chyba zrozumiałe.
  • Odpowiedz
@maciek-rudol: @macadamia: nie, wykopki czytają badania. 7:4 to były mediany, badanie z bodajże 2007 roku. https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/00224499.2018.1481193 tu macie jeszcze większą przewagę, tym razem brytyjskich ruchaczy, wraz z naukowym wyjaśnieniem, skąd pojawiać sie może taka dysproporcja. Na deser dorzucam jeszcze wykresik, pokazujący, że to w większości mężczyźni mają >6 partnerek podczas gdy kobiety wygrywają po tej konserwatywniejszej stronie.
SmellySocks - @maciek-rudol: @macadamia: nie, wykopki czytają badania. 7:4 to były me...

źródło: comment_4zcbYWihWrqlfRdUAZCsfPKP55mVKOPI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ @SmellySocks: No i jest tak napisane ze po prostu ten gap wynika z c-----o przeprowadzonych badań )(niereprezentatywna grupa badawcza nie biorąca pod uwagę dziwek czy zaniżanie wyniku przez kobiety), tym bardziej gratulacje ze się nią legitymujesz
  • Odpowiedz
@lady_katarina: ostatecznie po tym co teraz się dzieje to ci kolesie z filmiku gargamela nie wydają się źli przy organizmach z wypoku. Portal medialny to przyciągnął najgorsze skrajności i dał im to czego zazwyczaj takie typy lakną - wrażenie przynależności do grupy o podobnych zwyczajach. A jak to i w życiu, im bardziej jebniety i skrajniak tym glosniejszy i zdeterminowany. Nie wiem jak ty ale ja ograniczam ten portal bo
  • Odpowiedz
@mwmichal: Na innej grupie, podobnej widziałem post 16 letniej dziewczyny, gdzie dała screena jak jakiś wykopek napisał do jej mamy, że O MATKO UPRAWIA SEGZ A JEST NIELETNIA, a ta matka zjechała go żeby się zajął swoim życiem xDD Trochę smutno dla wykopka - myślał że dowali jej, a tu jego w c---a zrobili xDD

  • Odpowiedz
@mwmichal:

5 (jakby to było dużo xD)


Próbujesz przemówić do ludzi którzy mają 0 i czują się skrzywdzeni tym czego oni nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W sumie p--------e, jak ktoś pisze zupełnie nieznajomym ludziom, że ich dzieci nota bene po ukończeniu legalnego wieku realizują czynność biologiczną. Nie wiem czy podstawową (bo raczej się z braku nie umrze), bo nie każdy chce albo nie ma możliwość jej wykonywania, ale nadal biologiczną.
  • Odpowiedz
@mwmichal: Biorąc pod uwagę poziom mizoginii i seksizmu wycopków, to trudno było spodziewać się innego obrotu sprawy. Ciekawe, czy to samo będzie na grupach, gdzie faceci chwalą się zdradami i podbojami?

  • Odpowiedz