Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mirki w ten piękny niedzielny poranek () mój mąż właśnie odsypia wczorajszy nocny seans filmowy i nocne robienie mleka naszej coreczce - on robi jej mleko a ja ją karmie, a ja właśnie utulilam nasza mała pociechę do snu o 6 postanowiła wstać, zabrałam ja z sypialni i siedziałam w salonie co by mąż mógł się wyspać ʕʔ, teraz się ogarniam i czekam aż wszyscy się obudza żeby zjeść z mężem śniadanie, a potem razem pójść na jakiś spacer, proste życie może być piękne (ʘʘ) #zwiazki po południu przyjdą rodzice na obiad kurczak w lodówce już przyprawiony czeka na pieczenie ()
  • 137
  • Odpowiedz
@staryhaliny: przecież nie mogę nie dać dziecku jeść, nie wybudzamy jej na karmienie a karmi y jak sama się obudzi i domaga karmienia, to jest normalne że niemowlak w nocy jedzą :) wręcz byłoby źle gdyby działo się inaczej. Moja na szczescie przespać prawie całą noc budzi się około 3 a potem około 6 i tu już raczej nie zasypia, ale i tak dobrze jest
  • Odpowiedz
@Blaskun: Na bank są jeszcze takie które chcą zwykłego życia, tylko Ty jeszcze na taką nie trafiłeś (ʘʘ). Życzę Ci żebyś taka poznał i tez mógł się cieszyć zwykłym spokojnym życiem ()
  • Odpowiedz
@egocentryczka: No w internecie da się poznać tylko takie co podróże, lansik na insta itd, a ja bym chciał taką normalną do spokojnego życia, bo nie stać mnie na zapewnienie im takiego życia i prędzej, czy później by mnie zostawiły :f
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: przecież nie mogę nie dać dziecku jeść, nie wybudzamy jej na karmienie a karmi y jak sama się obudzi i domaga karmienia, to jest normalne że niemowlak w nocy jedzą :) wręcz byłoby źle gdyby działo się inaczej. Moja na szczescie przespać prawie całą noc budzi się około 3 a potem około 6 i tu już raczej nie zasypia, ale i tak dobrze jest

@egocentryczka:
Mówią żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@terwer358: Choćbyś pisał z apartamentu w NY nic nie zmieni faktu, że klasyfikujesz się do "Top 10" ludzi, którzy jak się do czegoś/kogoś nie #!$%@?ą to piszą inne kretynizmy.


@zapster: Jak widać nie wiedziałeś. A jak chcesz mi "pojechać" (tak się teraz mówi w gimnazjum?) to nie, nie mam dziecka i jestem antynatalistką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@terwer358: W sumie sama też nie wiem. Zgorzkniały piwniczniak takowym zostanie.

@mirkiikrim: Mój znajomy jest 3 cm od Ciebie wyższy, ma ryj typowego seby, a ma mnóstwo znajomych, żonę, dziecko i ogromne osiągnięcia sportowe. Jak chcesz to napisz na PW.

@Gilbert_Prukwa: A dla mężczyzn dlaczego nie?
  • Odpowiedz