Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mirki w ten piękny niedzielny poranek () mój mąż właśnie odsypia wczorajszy nocny seans filmowy i nocne robienie mleka naszej coreczce - on robi jej mleko a ja ją karmie, a ja właśnie utulilam nasza mała pociechę do snu o 6 postanowiła wstać, zabrałam ja z sypialni i siedziałam w salonie co by mąż mógł się wyspać ʕʔ, teraz się ogarniam i czekam aż wszyscy się obudza żeby zjeść z mężem śniadanie, a potem razem pójść na jakiś spacer, proste życie może być piękne (ʘʘ) #zwiazki po południu przyjdą rodzice na obiad kurczak w lodówce już przyprawiony czeka na pieczenie ()
  • 137
  • Odpowiedz
@Nagini: każdy ma swój sposób na życie i niech nim żyje, najważniejsze żeby był z tego zadowolony. Szczerze przyznam że kiedyś też myślałam że dom, ogród, mąż i dziecko to nie moja bajka, ale poznałam mojego męża i wszystko się pozmieniało, oczywiście nie mówię że Ty też tak będziesz miała, ale czasami w życiu dzieją się rzeczy które nas zmieniają i nasze podejście do wszystkiego. Ale oczywiście skoro Ty żyjesz
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: nie mówię że nie bo jest to zwykle przeciętne życie, ale mi z tym dobrze, cieszę się z niego i z tego że w życiu mi się układa że jest dobrze z mężem z dzieckiem.... Zwykle życie jak się je docenia i cieszy się nim jest fajne, a przynajmniej ja tak uważam ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@egocentryczka gdy cieszysz się z drobnostek i typowej rutyny cieszy. Mnie cieszylo przez pewien czas,gdy dana rzecz przestaje już być nowa nie podnieca tak bardzo jak wcześniej. Ta normalność staje się zbyt normalna. Mnie teraz cieszą pieniądze i spełnianie marzeń
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: na szczescie na brak pieniędzy nie mogę narzekać :). W życiu już trochę przeżyłam nacieszylam się okresem narzeczenstwa, młodego małżeństwa obecnie macierzyństwa. Dużo daje też pomoc mojej mamy przy dziecku dzięki czemu mogę z mężem spędzić wspólnie czas sam na sam czy gdzieś wyjść, w okresie letnim planujemy wakacje z naszym Malenstwem ale chcemy pojechać też na krótki czas sami :). Ważne żeby wszystko dobrze ułożyć i rozplanować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nagini: Mam tak samo, nonkonformistyczne podejście do życia w każdym jego aspekcie. Schematy wywołują we mnie depresję. Jedziemy gdzieś?
  • Odpowiedz
@tomosano: Czemu nie. Mam takie marzenie żeby któregoś dnia sobie wsiąść w randomowy pociąg albo kupić jakiś randomowy lot i tak jechać przed siebie () Co do nonkonformizu, can relate.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zapster: Po to, że to jest mikroBLOG i każdy może tu zamieszczać wszelkie treści zgodne z regulaminem. @egocentryczka: napisała o tym, że będzie miała udaną niedzielę i takie ma prawo. Tak samo jak Ty wrzuciłeś wpis jak wchodzisz na Giewont.

@coccygodynia: OP przynajmniej przenosi coś, co przynosi uśmiech, a Ty tylko karyńsko-grażyńskie memy.

@terwer358: Jedyną osobą z bólem dupy jesteście tutaj Wy wszyscy, którzy
  • Odpowiedz