Wpis z mikrobloga

Zapomniane lub mało znane filmy ze Złotej Ery VHS...
Wcześniejsze tytuły ⇨ #zlotaeravhs

Dziś horror SF wg. opowiadania Stephena Kinga w reżyserii... Stephena Kinga :P
"Maksymalne przyśpieszenie".

Ziemia znalazła się w ogonie przelatującej komety.

Jednym ze skutków oddziaływania promieniowania komety jest bunt urządzeń mechanicznych.

Kosiarki koszą właścicieli, noże mechaniczne obcinają ręce, a automaty do napojów zmieniają się w krwawych mechanicznych morderców.

Największym zagrożeniem są rozwścieczone samochody, których hordy polują na ludzi.

Kilka osób które przeżyło atak, chroni się na przydrożnej stacji benzynowej.

Zostają otoczeni przez grupę krwiożerczych pojazdów, głodnych nie tylko krwi, lecz również... benzyny.

Przewodzi im 18-kołowa ciężarówka z maską zielonego goblina na masce.


Tak, wiem że to nic wybitnego - nawet sam S.King po jego obejrzeniu zrezygnował na zawsze z reżyserowania ;)

Ale jako coś z czasów VHS daje radę - kogoś rozbawi, kogoś zainteresują walczące samochody, jeszcze innego muzyka AC/DC, którą zespół stworzył na osobiste życzenie Kinga.

Zwiastun filmu po polsku... , gdzie King osobiście zachęca do obejrzenia filmu.

Do obejrzenia z lektorem (1080p)...

Strona Filmwebu.

#buntmaszyn #horror #fantastyka #filmnawieczor #ogladajzwykopem #scifi #filmy #stephenking #gimbynieznajo #gownowpis #sf #nostalgia #vhs #lata80 #80s #ciezarowki #samochody #film #acdc
Pobierz Montago - Zapomniane lub mało znane filmy ze Złotej Ery VHS...
Wcześniejsze tytuły ⇨...
źródło: comment_VjuJvRxQO8DgKtvG2jOQXyyoJeNLxyaN.jpg
  • 8
@Montago: oglądałem kilka lat temu po przeczytaniu "Nocnej zmiany" Kinga. Polecam wszystkim opowiadanie "Ciężarówki", na podstawie której nakręcono film, odmóżdżająca lektura. Film też był całkiem. W sam raz na wieczór przy piwku. Dzięki za kolejną solidną wstawke.

Będzie kiedyś Ślepa furia, Omega Doom, Arrival z Charlie Sheenem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BrudnyPedro:

Myślę że tak, choć mam w zapasie sporo tytułów ;)

Co do Ślepej furii to trochę za bardzo znana do tego Zapomnianego cyklu :P

Może zrobię kolejny cykl - coś w stylu -
"Złota Era VHS - filmy które należy znać ! " :D