Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jeszcze te dialogi Littlefingera i Varysa? Jak dla mnie to najbardziej po nich i po Tyrionie widać, jak bardzo brakuje Dedekom materiału źródłowego. Varysa w ostatniach sezonach to na dobrą sprawę mogłoby nie być (on akurat padł ofiarą wyciętego wątku Młodego Gryfa) i nie zdziwię się, jak zostanie uśmiercony w przyszłym odcinku po tym, jak w tym sezonie nie zrobił praktycznie nic, Littlefinger został na szybko zabity bo też brakowało na niego pomysłu, a o Tyrionie w nowszych sezonach to już padło tyle słów, że chyba nie ma sensu kolejny raz tego powtarzać.

Ech, powoli się godzę z faktem, że zakończeniem całego serialu będę #!$%@? i pozostanie liczyć, że Martin albo ktoś po nim dokończy sagę w jakiś sensowny sposób.
#got
paqo - Pamiętacie jeszcze te dialogi Littlefingera i Varysa? Jak dla mnie to najbardz...

źródło: comment_DZNx6HrlpBVgRZgtiidrVNaBYG8DW7z1.jpg

Pobierz
  • 21
@paqo: W sumie powiem ci, że aż o nich zapomniałem i jest w tym dużo racji. Varys to jakby się rozpłynął po tym jak zabalowali z Tyrionem bodajże w 5 sezonie. Littlefinger i jego intrygi rodem z Dzieci z Bullerbyn. Dobrze, że go uśmiercili, bo szkoda było patrzeć na to jak ta postać funkcjonowała. Niby go zabili, a mi nawet powieka nie drgnęła, bo przez 2 sezony był tak mdłą postacią,
@okradzione: Wyszedł im w 7 sezonie odcinek z atakiem Danki na Lannisterów ale to głównie dlatego, że się czekało tyle lat, żeby zobaczyć smoki w takiej akcji. Bitwa w następnym odcinku też pewnie będzie epicka, ale znowu, tyle lat czekamy na konkretne starcie z armią Nocnego Króla, że ciężko będzie to #!$%@?ć. Natomiast cholernie się boję, że w ostatnich 3 odcinkach #!$%@?ą się takie głupoty, że człowiek się będzie tylko cieszył,
@paqo: No tak, ale specjalnie napisałem, że 7 sezon wyglądał fajnie, tak samo ta bitwa wyglądała super, no ale jakoś cały zarys tego całego sezonu był bez sensu, nie lubię tego przytaczać, bo sam wyśmiewałem te teksty, ale strasznie mnie denerwowały sytuacje, gdzie postać A była na jednym rogu kontynentu, by dwie sceny później być na drugim końcu kontynentu. Wiem, że to się nie dzieje w czasie rzeczywistym i "poza" kamerą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@vuxiu: Aegon Targaryen, podaje się za syna Raeghara i Elii Martell (gdyby pojawił się w serialu byłby przyrodnim bratem Jona). Oficjalnie jest martwy, jego głowę roztrzaskal Gora, jednak ponoć niemowlaki zostały zamienione i Młody Gryf przeżył. Chłopakiem zajmuje się Jon Connington, który przed wygnaniem był namiestnikiem Aerysa, potem służył w złotej kompanii. Złota Kompania poparła Młodego i jakoś pod koniec znanych nam do tej pory książkowych wydarzeń zdobyła Koniec Burzy. W
@kemilk: Jeszcze tylko należy dodać, że Jon Connington był prawdopodobnie zakochany w Rhaegarze i jako swój cel widzi zdobycie Żelaznego Tronu dla Aegona właśnie ze względu na starą miłość i chęć odkupienia się.
@paqo: Możliwe, że Littlefinger nie zginął, tylko przekazał kobiecie bez twarzy monetę z Bravos i ta przyjęła jego twarz, żeby oni myśleli że go zabili a on uciekł. Nie zdziwię się jeżeli to okaże się prawdą, w końcu jest najlepszy w grę o tron