Wpis z mikrobloga

XDDDDDDDDD co się właśnie #!$%@?ło
mój #rozowypasek uczy się w 1(prestizowym xd) LO w Białymstoku
nauczyciele przegłosowali dziś że nie dopuszczą uczniów 3klas do matury XDDD
ogarnijcie jaka imba, albo sprawę ruszy ktoś z góry albo podejdą najprawdopodobniej dopiero w terminie poprawkowym gdzie większość pożądanych miejsc na studiach będzie zajęta.
Nie ma to jak po polsku chcieć zacząć buntować się przeciwko rządowi a w efekcie jedyne osoby którym się zaszkodziło to właśni uczniowie xd

#licbaza #strajknauczycieli #logikarozowychpaskow #grazynacore #bialystok ##!$%@? ##!$%@? i trochę z perspektywy ambitnych uczniów #przegryw
  • 92
@WuDwaKa: będzie więcej ukraińców i uczniów prywatnych/nie strajkujących. I tylko najlepsi się dostaną w drugim terminie, a ci dobrzy już mogą mieć problem.
@Ahhahansjahs: biurokracja teraz trwa ponad miesiąc od skończenia matur, to jak większość by pisała w czerwcu to na koniec lipca wyniki będą (rekrutacje są zazwyczaj do połowy lipca).
@Qbanek1: pomysł z samochodem dobry, niektórzy by pomyśleli dwa razy (te najdroższe najlepiej, bo tanie to pewnie początkujących
@oskarn91: Nie ma żadnych kruczków, najwyżej mogą złamać prawo, jak już wiele razy łamali i dopuścić klasyfikację w jakiejś egzotycznej formie. Ale wątpię, żeby do tego doszło. Najprawdopodobniej po prostu matury odbędą się tydzień czy dwa później. Nikt nic nie będzie miał zmarnowane, więc w kwestii zluzowania pośladów przez @Qbanek1 się zgadzam. Dajecie się rozgrywać propagandzie, rząd chce żebyście tak właśnie myśleli.
Ale jak wszystkich nie dopuszcza to przecież wszyscy będą pisać w drugim terminie i w ten sposób nikt nie będzie mógł złożyć papierów do szkół a tym samym miejsca będzie w ciul ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WuDwaKa: no nie, bo możesz składać ze starymi wynikami, więc każdy, kto ma maturę, powinien kibicować nauczycielom, bo może dostać się na jakiegoś programistę 15k lub medycynę ( ͡° ͜
@Qbanek1: zluzuj poślady. Najwyżej będziesz miał to co ja miałem, tj. egzamin wstępny w wybranej przez siebie szkole. Za moich czasów najbardziej oblegane szkoły miały prawo coś takiego przeprowadzić, więc teraz też się powinno dać coś takiego zorganizować. Jedyne co się zmieni, to że najważniejszy egzamin będzie nie teraz tylko we wrześniu.