Wpis z mikrobloga

@kola1703: Kuboty wejdą. Ale szału pod względem pojemności nie robi. Ja tam zmieściłem właśnie jakieś kuboty. koszulkę, spodenki bieliznę na zmianę. Generalnie rzeczy na zmianę na 2 dni :D
  • Odpowiedz
@kola1703 ogólnie spoko. Czasami "majta" się na boki ale to zależy jak paski ściągniesz. Ja profilaktycznie cenniejsze przedmioty pakuję w jednorazówkę jakby padało. Lepsze to niż plecak. Sporadycznie używam i daje radę. Lustrzankę z obiektywem zawiniętą w koszulkę też tym przewoziłem. Cudów nie oczekuj. @metaxy - ech zapamiętałeś tą torbę.
  • Odpowiedz
@kola1703: jest warta swojej ceny, ma w środku wkładkę nieprzemakalną, ma paski dość dobrze przyszyte i nie ma problemów z jakością, całkiem porządna torba.
  • Odpowiedz
@kola1703: ogólnie używałem prawie 3 lata takiej torby jak dałeś w pierwszym linku - po tym czasie zaczęły puszczać szwy, rzep słabo tzymał (wymieniłem), ale biorąc pod uwagę, że używałem jej prawie codziennie na dojazdy do pracy i nieraz napchane w nią było na maksa to i tak długo przetrwała. Teraz w jej zastępstwie kupiłem sobie dwie torby: taką tanią do codziennego użytku: jakościowo jest bardzo zbliżona do tej co podałeś,
  • Odpowiedz