Wpis z mikrobloga

@Zarzadca: no #bekazpodludzi, głównie z ciebie skoro nie zorientowałeś się, że to o czasach dzisiejszych. Dokładny cytat z TT to :

W gronie skazujących Jezusa na krzyż są m.in . osoby, które w #wielkasobota byli w kościele ze #swieconka a popierają #aborcja #invitro #lgbt


Czyli jeśli ktoś popiera aborcję, in vitro czy ideologię LGBT (to było w kontekście karty LGBT+ akurat) to grzeszy.

Przy czym mam jakieś takie wrażenie, że
Czyli jeśli ktoś popiera aborcję, in vitro czy ideologię LGBT (to było w kontekście karty LGBT+ akurat) to grzeszy


@angor86: Wlaśnie potwierdziłeś debilizm klechy i #bekazpodludzi Bo jeżeli ktoś jest przeciwny metodzie leczenia bezplodności- in vitro- zasluguje na takie okreslenie. Natomiast jeżeli swoj religijny obłed i wstecznictwo chce fundowac calemu spoleczeństwu- poprzez stanowienie prawnych zakazow tej metody leczenia- jest jednostką spolecznie niebezpieczną i debilem do kwadratu. Podobna sytuacja ma
@robert5502: zgadzam się z tym, że in vitro powinno być dostępne - ale to w tej dyskusji nie jest ważne. Twój post w żaden sposób tego nie dotyczył, to był obrazek o LGBT z którego jeden nienajmądrzejszy człowiek wyciągnął wniosek taki, że według księdza Herod był niby członkiem LGBT. To sprostowałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Natomiast jeżeli swoj religijny obłed i wstecznictwo chce fundowac calemu spoleczeństwu- poprzez stanowienie prawnych zakazow tej metody leczenia- jest jednostką spolecznie niebezpieczną i debilem do kwadratu.

@robert5502: In vitro jest taką metodą leczenia bezpłodności, jak wymordowanie wszystkich Żydów w kraju jest reformą gospodarczą.

Porównanie do hitlerowców nieprzypadkowe, bardzo wymowne jest twoje wyzywanie przeciwników od podludzi. Oni też walczyli z "religijnym obłędem i wstecznictwem" wobec eugeniki.
In vitro jest taką metodą leczenia bezpłodności, jak wymordowanie wszystkich Żydów w kraju jest reformą gospodarczą.


@ibilon: Co jest metodą leczenia bedzie mi mowił lekarz, naukowiec.. a nie kaplan, czy troll z internetu.

bardzo wymowne jest twoje wyzywanie przeciwników od podludzi.

Trudno, taki tag dla wiekszej beki z przyglupa
@robert5502: przygłup? Bo wypowiada się na temat sodomitów? xDDD Grubo. Weź się może #!$%@? do muzułmańskich duchownych, a sorry, zapomniałem - wy potraficie #!$%@?ć się tylko do członków kółka rybackiego xDDD
@robert5502 ale co Wam nie pasuje? Sami mówicie że w absolutnie każdej grupie społecznej są ludzie z LGBTQWERTY+, więc w/w ksiądz przypomniał tylko że tyczy się to też grupy ludzi którzy krzyżowali Jezusa. ( ͡º ͜ʖ͡º)