Wpis z mikrobloga

#policja #mandat #prawojazdy

Mirabelki i mirki. Dziś w nocy straciłem prawo jazdy na 3 miesiące (123 w zabudowanym, wykroczenie).
Jest jakaś szansa odzyskać prawko szybciej?
I czy sama sytuacja jest ok od strony policyjnej:
4 pasy (2, barierki,2) Oni stali i po stronie w kierunku X, ja jechałem w kierunku Y - czyli pstryknęli mi foto d--y. Gonili jeszcze z dobre 5km. Czy takie coś ma prawo bytu? (Oczywiście pan policjant mi pokazał samą prędkość na suszarce, mówiąc że jest film i będzie do obejrzenia w sądzie... tutaj spanikowałem dlatego w sumie nie mając żadnych dowodów na mnie i tak przyjąłem mandat)
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bamboleon_Cucek: dopóki nie przyjdzie Ci pismo możesz śmiało jeździć tylko mów że zapomniałeś prawka. Policja zabiera dokument a nie uprawnienia. Jak przyjdzie Ci pismo ze na trzy miechy zabierają odwołać się musisz. Itaka VI minie około 2 miesięcy
  • Odpowiedz
@sorhu: no tego nawet pod uwagę nie brałem, miałem na myśli normalne drogi, a w strefach zamieszkania czasami nawet i 5 stawiają, nie wiem czy ma to moc prawną ale tak, 70 w strefie zamieszkania to nie mam pytań.
  • Odpowiedz
Przecież tutaj każdy jest święty i nigdy nie łamie przepisów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@J-Roc: akurat takich łomów nie ma dużo, którzy z----------ą prawie 2x tyle ile można w zabudowanym, to raz, a dwa to ze świadomością konsekwencji. Żeby tak łamać przepisy to trzeba być takim młotem, że rekin młot to by s--------ł przerażony jakby kogoś takiego zobaczył. Nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia i pomagania takim
  • Odpowiedz
  • 1
@BQP ta bo każda droga jest taka sama i każde ograniczenie jest postawione z sensem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Typie jaką ucieczkę? Jak widzę na jakim poziome jest u was czytanie ze zrozumieniem to aż bym nauczycielom dał te podwyżki.
Tłumacze tobie i dla reszty tłuków:
Pasy rochu przedzielone barierka. Policja stała na pasie o przeciwnym kierunku ruchu jak op. Jak mieli by go niby zatrzymać? Musieli
  • Odpowiedz
Eh. 00:00, puste drogi, Oskarki ruchają Julki. A samochód na tyle doposażony, że trzebaby było ostro się natrudzić żeby przy 120kmh stworzyć niebezpieczną sytuację.

Na wasze pocieszenie - zlapali 120kmh... w momencie w ktorym się rozpędzałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A samochód do VW Polo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Neoplan on się dopiero rozpędzał, prawdopodobnie by do 160 w zabudowanym się rozbujał ( ͡ ͜ʖ ͡)

Albo to bait albo OP to Sebix bez wyobraźni co może się zdarzyć gdy z----------z po zabudowanym 120+ w aucie które obok "doposażonego" samochodu nawet nie stalo
  • Odpowiedz