Wpis z mikrobloga

#policja #mandat #prawojazdy

Mirabelki i mirki. Dziś w nocy straciłem prawo jazdy na 3 miesiące (123 w zabudowanym, wykroczenie).
Jest jakaś szansa odzyskać prawko szybciej?
I czy sama sytuacja jest ok od strony policyjnej:
4 pasy (2, barierki,2) Oni stali i po stronie w kierunku X, ja jechałem w kierunku Y - czyli pstryknęli mi foto d--y. Gonili jeszcze z dobre 5km. Czy takie coś ma prawo bytu? (Oczywiście pan policjant mi pokazał samą prędkość na suszarce, mówiąc że jest film i będzie do obejrzenia w sądzie... tutaj spanikowałem dlatego w sumie nie mając żadnych dowodów na mnie i tak przyjąłem mandat)
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bamboleon_Cucek: p-----l to i zasuwaj bez pj aż Ci oddadzą, jak się nie będziesz wyróżniał to szansa, że Cię zatrzymają jest mała, a jak Cię zatrzymają to jest od 50 do 5k grzywny i sądowy zakaz prowadzenia na 6 miesięcy.
Także nie tragedia. Gorzej jak w tych 6 miesiącach sądowego zakazu będziesz jeździł i Cię złapią to wtedy jest odsiadka...
  • Odpowiedz
@methanex: to jest naprawdę niesamowite jacy kretyni chodzą po tej planecie.
Nie przejmuj się koleżko, to nie twoja wina, taki się po prostu urodziłeś. Twoje osobiste sukcesy zaczynają i kończą się na tym, że jeździsz 7000km miesięcznie (wow!), drastycznie przekraczasz dozwoloną prędkość (ale bohater!), nie zdajesz sobie sprawy, że OC nie działa podczas jazdy bez uprawnień (regres). Brawo, moje gratulacje. Twój szef musi być z ciebie dumny, że dla jego
  • Odpowiedz