Wpis z mikrobloga

Psycholog tłumaczy, że im więcej partnerów tym trudniej później zbudować trwały związek.
A to kobiety się dziwią, że szukamy dziewic, albo takich które nie bawią się w ONS'y na #tinder.

W sumie to teraz nic dziwnego, że jak na spotkaniu z tinderówką, ta w 2 zdaniu oświadcza, że wydawałem się wyższy, bo po prostu wcześniej spotykała się z tymi z najlepszej ligi.
To po c--j w takim razie na tracić czas na mnie, jak na pstryknięcie palca może mieć kogoś idealnego?
Dla niej to pewnie jakiś szok, przecież nie wyobrażała sobie, że trafi na kogoś gorszego od wcześniejszych partnerów, nawet sama będąc mocno przeciętna,a co dopiero uprawiać z kimś takim s--s, dla niej to strzał w kolano, bo nie będzie schodzić niżej, tylko zawsze chce więcej i lepiej.
Dla kobiet zbliżenie seksualne to zbyt mocne przeżycie, to normalne, że zostaje na długo w pamięci.

Szczerze to najtrwalsze związki jakie znam, to te w których kobieta była dziewicą. #niepopularnaopinia

#rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia
d.....h - Psycholog tłumaczy, że im więcej partnerów tym trudniej później zbudować tr...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz mogą być rzeczywiście niezależne. I z tego powodu im o--------a, bo natura domaga się, aby kobieta była zdominowana i prowadzona życiowo przez mężczyznę.


@karta_pulapka: no pewnie kobieta nie jest gorsza, ale trzeba ją zdominować ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli płeć to inny gatunek? Nie wiedziałam. Poczucie niższosci ma dla mnie facet, który nie umie żyć z partnerką na równi tylko szuka słabej jednostki do zdominowana.
  • Odpowiedz
@Motylanogaa: Dominacja ze strony mężczyzny to absolutny warunek udanego pożycia na dłuższą metę. Chodzi głównie o mapę hormonalną, która w obu płciach jest różna. I o predyspozycje. Kobiety są słabsze fizycznie, mentalnie mniej stabilne i posiadają inne, mniej, że tak powiem, globalne priorytety. Na pewno nie zaprzeczysz, że prawdziwe uniesienie seksualne, które przeszywa serce na wylot i elektryzuje umysł tysiącem soczystych, szkarłatnych odcieni może odbyć się tylko, gdy samiec bierze
  • Odpowiedz
dlatego tutaj wracasz i dziobiesz jak kura. Nie masz w życiu nic lepszego do roboty.


@karta_pulapka: najwyraźniej też nie masz nic do roboty skoro ciągle odpowiadasz, a Twój opis seksu brzmi jak mokry sen stulejarza, a nie coś napisanego przez dojrzałego mężczyznę, więc podejrzewam że to kolejny słaby troll z którym nie mam zamiaru dyskutować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz