Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa: Jest coś dziwnego w tym, że aż tak bardzo ganisz sterydy jako nie wiadomo jakie oszustwo. To tak jakbyś napisał, że oszustwem jest chodzenie na siłownie zamiast prezentowania sylwetki, którą osiągniesz podczas codziennych czynności (noszenia zakupów, pracy w ogrodzie itp.).

Chociaż genetyka zna różne przypadki. Mój wujek ma około 40 w łapie, żyły na bicepsie (ktoś pisał, że żyły widać tylko na bombie xD) i biegnie kilka minut powyżej 3h
@Estetykatopodstawa: Zrób sylwetkę którą ma mały procent ludzi i dziw się, że dopasowana koszula w sklepie dla mas nie pasuje.
Jak stać cię na robienie rzeźby to przeznacz część tych środków na uszycie sobie koszuli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: tak zwany glupio-madry Polak. Wypowiem się i tak, bez czytania i klikania w źródło.
@magik-86: no w sumie tak to wygląda przyznaję. Za duże uda już xd
@r4do5: No ganiam, bo jakbym był na bombie to nie miałbym 72cm w talii i 138-140 w barkach, tylko ~68 w talii i 146-150 w barkach w ciągu miesiąca.
luzik, odpowiem :). Wybieram indyka bo robię sobie jedzenie(obiady) raz na 3 dni - daje to do piekarnika i porcjuje. Indyk zachowuje dłużej świeżość po prostu już po przygotowaniu. A ja niestety mam sporo obowiązków więc i brak czasu przez to, a jednak michę trzeba trzymać :P


@Estetykatopodstawa: no, to przygotowywanie posiłków jest wkurzające - szkoda, że nie można jednego dnia przygotować żarcia na miesiąc xD
a powiedz jeszcze, bo widziałem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bylem_zielonko: szczerze mówiąc to czasami je miele są czasami jem w kawałkach, to dosyć zabawne ale to już jest zależne od rodzaju węglowodanów jakie wybiorę. Makaron jest znacznie większy objętościowo od np. ryżu czy kaaszy i nie zmieściłoby mi się to do pojemników :P gdybym nie dał mielonego i makaron.

Porcjuje się tak samo szybko jak coś :p
@veranoo: oczywiście że idzie jakość, czasem tylko nie jest to warte ceny. Ale oszczędzanie czas nie jest warte tandetnosci jaka dostajesz. Np te "bufki" jakie ci sie zrobiły na ramionach to efekt slabego projektu i wykonania w Reserved.

Spróbuj po prostu przymierzyc te parę firm, serio sugeruje Wólczanke.
@Estetykatopodstawa: trochę stary wątek, ale muszę zapytać o jedną rzecz xD Ile masz lat? Sam się zastanawiam, czy nie podejść do siłowni bardziej poważnie, ale nie wiem, czy nie jestem już za stary, żeby takie efekty osiągnąć