Wpis z mikrobloga

@cagedindreams: 3k, ammo jest po około 1-1.2zł. Zależy gdzie kupujesz i w jakich ilościach. Nie kupuj tego, jeżeli to ma być pierwszy karabin. Ja kupiłem go po dłuższym czasie, tylko dlatego, że chciałem mieć, a prawie wcale z niego nie strzelam. 7.62x39 w tych czasach już trochę odstaje. Jak chcesz celnie strzelać, to spraw sobie Galila. Tantal też jest mega celny, ammo tanie i wcale nie prawda, że trudno je
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: fajny ten galil. Ja tam na celność AK nie narzekałem, ale może dlatego że nie miałem w łapie czego innego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę że robili 2 wersje, natowską i 7.62.
Jak cenowo wychodzi 5,56?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: Kurde ale w takim razie cenowo 7.62 wychodzi lepiej niż 7.62.
Myślałem że skoro natowska jest taka popularna i mniejszy kaliber to będzie tańsza. K---a ruskie pewnie tyle naprodukowały że pewnie na następne 100 lat starczy i rynek zalewa xD
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: hmm to prawdziwa b--ń? Jak zdobyłeś pozwolenie i jakie - serio pytam. A przy okazji czy możesz użyć jej do obrony czy jeżeli jest na na pozwolenie sportowe to nie?
  • Odpowiedz
@Lofzug: Prawdziwa. Pozwolenie sportowe i kolekcjonerskie. Oba są banalnie proste do zdobycia, chociaż trochę czasochłonne. Można używać do samoobrony, jak każdego innego przedmiotu. W sytuacji bezpośredniego zagrożenia może użyć nawet ktoś nie mający pozwolenia, jeżeli wystąpią takie okoliczności, ze jakoś mu ta b--ń w ręce wpadnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neutronius: z przekurewsko głośnym hukiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kopie jak na 8x57 przystało, śmiesznie się nim posługuje, wzbudza ciekawość postronnych obserwatorów i jest celny. Wspomniałem, że to semi auto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JudzinStouner: No i namówiłeś
  • Odpowiedz
@hungry_joe: kupuj, fajna zabawka. Mało ich gdziekolwiek widać. Miło jest mieć taki rodzynek. Ja chyba jeszcze sobie Rasheeda dokupię, jak gdzieś znajdę. Był kiedyś w stef-marze, ale wtedy nakupiłem czego innego.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: wiem, że Ty trzymasz b--ń zgodnie z przepisami w odpowiedniej szafie, co zresztą pokazałeś na zdjęciach. Więc pytam czysto teoretycznie jak zapatrywalbys się na to, że ktos ma pozwolenie sportowe/kolekcjonerskie ale w nocy dla bezpieczeństwa ma b--ń pod ręką - obok łóżka. Czy gdyby doszło do włamania to czy mógłby się nią obronić (bo w środku nocy trochę odpada tłumaczenie "właśnie miałem jechać a strzelnicę, więc wyjąłem b--ń a
  • Odpowiedz
Więc pytam czysto teoretycznie jak zapatrywalbys się na to, że ktos ma pozwolenie sportowe/kolekcjonerskie ale w nocy dla bezpieczeństwa ma b--ń pod ręką - obok łóżka.


@Lofzug: Jak "ktoś" ma takie potrzeby, to może niech kupi szufladę z certyfikatem S1 montowaną pod łóżkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to bierz. U niego warto. Mam pare rzeczy stamtąd i polecam go każdemu. Miły facet, dowozi i na pewno nie oszukuje. Sprawdziłem ja, kilku kumpli i paru Mirków.


@JudzinStouner: A Ty kupowałeś tego RAKa "nowego" czy używanego? Bo są też w necie oferty leżaków magazynowych parę stówek drożej, ale skoro to ma być b--ń bardziej do posiadania niż strzelania to może warto dopłacić... a prędzej czy później te nieużywane RAKi
  • Odpowiedz
@positive_rate: ja kupiłem niby nowego, tyle że ja ze swojego trochę strzelam. Sprawia mi to przyjemność, chciałem, żeby wystarczył mi na długo, wiec kupiłem nówkę.
Co do innej broni w podobnej cenie, to przychodzi mi na myśl skorpion i pps 43. Ten drugi jest wyjątkowo przyjemny i celny. Ostatnio mając go pierwszy raz w życiu w rękach, strzeliłem 79 punktów do TS2 stojąc na 50m. Polecam.
  • Odpowiedz