Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner Którą wersję GSP masz? Jak się z tego strzela? Masz porównanie np. do Hammerli 208? Szukam dla siebie tarczowej .22, zastanawiam się nad GSP i H208. Bardziej skłaniam się do 208, boję się tego, że GSP będzie ciążył na lufę i wymaga jednak silny rąk. Nie mam niestety gdzie przestrzelać żadnego z tych pistoletów, więc to trochę zakup w ciemno. Żeby było śmieszniej dziś na zawodach pierwszy raz strzelałem z
  • Odpowiedz
@idaho7: 71 i 78 rocznik. Nie mam wcale silnych rąk, a mimo to strzela mi się dobrze. Pistolet to bardzo indywidualny temat, wiec nie będę Cię namawiał, musisz sam spróbować. To bardzo dobre klamki, jeżeli będzie Ci leżał, to jest naprawdę godny polecenia.
  • Odpowiedz
Ja nawet szafy nie mam


@Aalchemik: po prostu do Was jeszcze nie dotarła ta wysoka kultura przechowywania broni w szafach o wysokim pseudopoziomie bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż niektóre stany już zaczynają czegoś tam wymagać w tym zakresie?
  • Odpowiedz
@ppqa: Kalifornia wymaga "sejfów" z odpowiednim certyfikatem, parę innych stanów z podobnymi wymogami pewnie też się znajdzie. W moim stanie próbują w tym roku przepchnąć prawo które by wymagało zabezpieczania broni która nie jest pod bezpośrednią kontrolą właściciela. Ale prawo jest z dupy i do dupy bo wymagania będzie spełniało pic related ( _)
A.....k - @ppqa: Kalifornia wymaga "sejfów" z odpowiednim certyfikatem, parę innych s...

źródło: comment_Cyfj82RHWy03AgIW4XKFZoasKD5fsRst.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aalchemik: u Was to jest totalny rollercoaster nastrojów - tu Wam zabiorą kolby typu "bump stock", tam z kolei się okaże, że zakaz normalnych magazynków jest niekonstytucyjny, za chwilę znowu czymś straszą. Nie wiadomo, czy ogólnie się poprawia, czy pogarsza. ;)

Edit: z tego co kojarzę GoA skarży NFA dzięki tej aferze z tłumikami w Kansas (?), kto wie, może to gówno w cholerę upadnie
  • Odpowiedz
@ppqa: Ten cały cyrk z magazynkami w Kalifornii to krok w dobrym kierunku bo to pokazało że można prawnie uznać takie właśnie bzdury jak ograniczenia na magazynki za niekonstytucyjne. Jak tylko pani Ruth Ginsburg umrze i Trump wstawi nowego sędziego to organizacje pro 2A się wezmą za resztę lewackich praw które zostały wprowadzone w wielu stanach. Niestety stan w którym obecnie mieszkam jest już zgubiony i raczej nic się nie
  • Odpowiedz