Wpis z mikrobloga

@nynomat: a weź spróbuj pójść do zarządu i powiedzieć, że u Ciebie w domu to Ty to wszystko robisz i też chciałbyś mieć więcej czasu na przygotowanie świąt. Btw. już widzę jak większość tu uciśnionych facetów piecze babkę albo chociażby kiwnie palcem przy myciu okien czy co te baby tam robić muszą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dodatkowo: Podnieś argument szowinizmu, że wysyłają kobiety do domu żeby
  • Odpowiedz
@agaciksa: jestem ostatnią osobą, która robiłaby inbę o takie rzeczy, zwłaszcza, że i tak se pójdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do szowinizmu: miałem kiedyś w oddziale zadeklarowaną feministkę, której nie tylko to nie przeszkadzało, ale wręcz chwaliła zarząd za takie decyzje XD
@klcn123: jaka branża?
  • Odpowiedz
@ostulemijo: moim "rozwiązaniem" na to jest pójście do domu zaraz po kobietach, niech piwniczak walczy o swoje. Zresztą ciężko to nazwać rozwiązaniem, bo nie jest to dla mnie też problemem. Po prostu wykorzystuję, że nie ma większości ludzi i se idę robić nic.
Szczerze mówiąc mnie ta sytuacja bardziej śmieszy, niż #!$%@? i w takim charakterze wrzuciłem tego maila. Nie upadłem na głowę, żeby wyskakiwać z szabelką i konstytucją z
  • Odpowiedz
@nynomat: Jasny przekaz: kobiety są od sprzątania i gotowania, dlatego kończą wcześniej. A mężczyźni robią normalnie i wracają do domu na gotowe :) Jak się któraś będzie cieszyć mocno z wcześniejszego wyjścia to coś takiego możesz jej powiedzieć :)
  • Odpowiedz
@agaciksa: Odbierdol się od facetów (°° Okna umyłem sobie wczoraj, samodzielnie, dokładnie jak w latach poprzednich.
Edit: A i babkę z białek też potrafię #!$%@?ć dosyć smaczną!
  • Odpowiedz
@iwov12: to zapraszam do mnie jak już u siebie sprzątać skończyłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przeczuwam, że powinnam Cię pochwalić za te osiągnięcia: jesteś bardzo dzielny, umiesz umyć okna jak na dużego chłopca przystało, a nie wszyscy aż tyle potrafią xD
  • Odpowiedz