Wpis z mikrobloga

@sebek1987: Podstawowki nie powinniscie ukonczyc. Wystarczy wzorowac sie na wiedzy przekazanej nam przez naszych wujkow, dziadkow. Jednak, gdy ktos uwaza gowno zawiniete w pazlotko za swiety gral.... (szmexy, sila zubra itd.) Nie ma dla niego rarunku-kultura obrazkowa #gimbusy rzadzo. Pozniej wyzywa sie ludzi kumatych od aluminiowych czpeczek, plaskoziemcow lub antyszczpionkowcow. xD
odwrocone #dodzo czyraj #djp jest prosta jak budowa cepa. :)

P.S Walicie tyle
NooB1980 - @sebek1987: Podstawowki nie powinniscie ukonczyc. Wystarczy wzorowac sie n...

źródło: comment_KcCXrZBtsQDx2yjpDJg6cgQkfSUBHdbE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@NooB1980: Już pisałem Ci odpowiedź ale uznałem, że to nie ma sensu. Ale zapytam jakie masz wyniki siłowe skoro uważasz, że chłopaki co siadają po 200kg mają je słabe. Tylko weź odpowiedz jak człowiek bez swojej filozofii. Może mnie zaciekawisz, bo moje wyniki są słabe i może dodzo by mi posłużyło XD
  • Odpowiedz
@sebek1987: Jak wy to robicie? Jakieś sosy do tego? Dla mnie próg bulu to 300g mięsa i 50g ryżu na raz. Bez wpc to bym nie dobił do 2g/kg. Nie mam też czasu żeby jeść 5x dziennie, trzy to max
  • Odpowiedz
@DywanTv: Może też kwestia przyrządzenia tego mięsa. Czasami takie suche to wychodzi że dramat. Dziś miałem zjeść 400g mielonego indyka - upieczony w "blok". Wymiękłem przy połowie mimo sosu. Filety z kury czasami mi wyjdą ze nawet te 500g zjadam
  • Odpowiedz
@NooB1980: @sebek1987: Raczej nie zalatwie. Dzis rozmawialem z profesorka na Slaskim Uniwersytecie Medycznym dzisiaj. Kobieta zajmuje ogolnie zdrowiem publicznym. Spytalem ja o diete Kwasniewskiego. Powiedziala, ze oczywiscie zna. W latach 90. byla to bardzo popularna dieta. I byl tez wysyp problemow z zapaleniami trzustki, a co 3 chory byl na tej diecie wlasnie. Kwasniewskiemu zabrali prawo do wykonywania zawodu za te diete. I zabiora to prawo kazdemu lekarzowi,
  • Odpowiedz
@DywanTv: To zaden argument, gdyz 100 000 ludzi umiera rocznie na raka na diecie promowanej przez

Dzis rozmawialem z profesorka na Slaskim Uniwersytecie Medycznym dzisiaj. K


@DywanTv: Zaproponuj profesorce wyzwanie za 10 000 PLNow, jest do wygrania. Znakowana fluorem glukoza 18F FDG- sprawdzimy zapalenie trzustki pseudo prpfesorki. Oczywiscie glukoza i insulina dla profesorki a dla mnie wlew z lipidow
  • Odpowiedz
@DywanTv: Specjalisci nie sa specjalistami
Because 2-(18F)-fluoro-2-deoxy-D-glucose (FDG) is a nonspecific tracer, understanding the PET/CT limitations and pitfalls for various pancreatic conditions can lead to more accurate interpretation of PET/CT images, which ultimately would impact patient care. As a result, it is important for radiologists and other clinicians to familiarize themselves with a wide spectrum of pancreatic PET/CT findings simulating cancer from benign entities.

Keywords
  • Odpowiedz
@NooB1980: Te konfrontacje sa wygodne, bo nigdy do nich nie dojdzie. Byc moze przejde na to dodzo zeby sprawdzic co i jak po maturze. Sprawdze. Ale dobrze wiesz, ze zadnych badan ze mna i wlewami nie przeprowadzisz.
  • Odpowiedz
Te konfrontacje sa wygodne, bo nigdy do nich nie dojdzie


@DywanTv: Dlaczego, skoro kazda ze stron jest pewna swego na 100%!! A pieniadze leza na ziemi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz