Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Increev: tak. iPhone są dość specyficzne jeżeli chodzi o gwarancję gdyż można ją sprawdzić w internecie po numerze seryjnym. Jest to związane z tym że gwarancja applowska (która trwa rok i ważna na cały świat) jest liczona od momentu aktywacji (nie od daty zakupu jak pozostała gwarancja sklepowa lub dystrybutora). Toteż dlatego niektóre telefony na wystawie w elektromarketach maja ekran wyboru języka i nic więcej (bo nie przeszły aktywacji).
Samo określenie
@DaemonKazoom: o widzisz, nie wiedziałem tego nawet. To popytam wśród znajomych, a jeśli nie znajdzie się to będzie trzeba kupić coś nowego z androidem do 1k zł, bo i tak budżet wzrósł już z 700zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałeś wcześniej na temat Sony, więc co sądzisz o tym modelu w ankiecie? Zastanawiam się także poważnie nad P Smart 2019. Motorole strasznie mi się nie podobają, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Increev: a i jeszcze jedna rzecz

Also, trochę nie polecam kupna 6S lub starszych (za pół roku ip6s będzie miał 4 lata) Owszem apple wspiera swoje telefony przez 5 lat (w przypadku 5s nawet 6) ale możliwe że iOS13 może zostać wydany wyłącznie na iPhone 7 i nowsze (prawdopodobnie jest to związane ze sprzetową obsługą kodowania i formatu kompresji hevc i heif czyli żeby zdjęcia i filmy zajmowały mniej przy zachowaniu
Pobierz DaemonKazoom - @Increev: a i jeszcze jedna rzecz 

Also, trochę nie polecam kupna 6S ...
źródło: comment_Uub3tdPW6SkIafqt3Iu1H8F15ImvpjgR.jpg
@DaemonKazoom: Mój poprzedni telefon to Xiaomi Redmi 4X. Rzeczywiście, wyróżniał się na tle konkurencji lepszymi bebechami. Ale no po roku się rozwalił no i brak NFC- to mnie zniechęca do Xiaomi, chociaż telefon nie łapał żadnych większych przycinek, a był mocno eksploatowany. Niestety mam wygórowane wymagania, a nie za duży budżet i muszę znaleźć jakiś kompromis.
@Increev: W sumie to trochę smutne xD
Dajesz kupe kasy za telefon bo to jednak 1000zł i nie ma jakiegoś mega faworyta, jakiegoś zajebiszcza.
Chcesz coś najprawdę dobrego daj 2500zł +/- TO JEST TELEFON NIE DOM.
Producenci ogarnijcie sie!
Dlatego dalej zostaje przy Samsung Note 3
@Increev: S6 jest na poziomie Note 5 chyba. Mój Note 3 jest "na poziomie" S5 i ZAPIERDZIELA.
Wszystko działa, fb, chrome, dropbox, nawigacja ,yanosik, fallout shelter jakieś gierki 3d grałem na nim. Odpalilem nawet na próbę ten pubg czy jak to się nazywa ale trochę wolno chidzło. Do takich zwykłych rzeczy mój telefon wystarcza i robi ładne zdjęcia to S6 czyli model kolejny ale nie z serii note powinien zapierdzialać. Dobry
@Increev kupiłem teraz dziewczynie Honor 10 lite za 799zl. Bardzo fajny tel, ale 3gb ramu, dla niej starczy;) ale sam rozglądam się za Xiaomi redmi note 7, albo Honor 8x.
P Smart 2019 porównywalny z honor 10lite
P 20 lite już zeszłoroczny 03.2018.